.

پرستاشاپ حذف شناسه لینک
پرستاشاپ حذف شناسه لینک
پرستاشاپ حذف شناسه لینک پرستاشاپ حذف شناسه لینک پرستاشاپ حذف شناسه لینک پرستاشاپ حذف شناسه لینک پرستاشاپ حذف شناسه لینک پرستاشاپ حذف شناسه لینک پرستاشاپ حذف شناسه لینک

حذف شناسه لینک

حذف شناسه ها (اعداد) و کد ISO در لینک، تغییر مسیر خودکار لینک های قدیمی (با کد ID و ISO) به لینک های جدید (بدون شناسه و کد ISO)، قابل تنظیم، بسیار پایدار، با سایر ماژول ها با الگوریتم تطبیق مجدد لینک و موارد کمتر لغو می کند.مشتریان و موتورهای جستجو باید بتوانند تنها با نگاه کردن به لینک، آنچه در صفحه وب شما وجود دارد را درک کنند. لینک های دوستانه و هوشمند SEO به مشتریان کمک می کند تا در اطراف سایت شما حرکت کنند و اشتراک گذاری سایت شما با شبکه های اجتماعی را آسان تر می کنند. با ماژول حذف شناسه لینک پرستاشاپ، هر آنچه را که برای ایجاد لینک های سئو پسند نیاز دارید، خواهید داشت!

222,000 تومان

سفارشی سازی محصول

دامنه سایت خود را نوشته و دکمه "ثبت دامنه" را برگزینید
  • بیشترین نویسه : 50
تعداد

تعداد فروخته شده :

22
دفعه

حذف شناسه لینک پرستاشاپ

ماژول تجاری و فارسی پرستاشاپ

حذف شناسه لینک پرستاشاپ

امکانات و ویژگی های ماژول:

به صورت ماژولی مجزا و فعال و غیر فعال سازی تنها با یک کلیک

مشتریان و موتورهای جستجو باید بتوانند تنها با نگاه کردن به URL، آنچه در صفحه وب شما وجود دارد را درک کنند. URL های دوستدار SEO به مشتریان کمک می کند تا در اطراف سایت شما حرکت کنند و اشتراک گذاری سایت شما با شبکه های اجتماعی را آسان تر می کنند. با ماژول حذف شناسه لینک پرستاشاپ، هر آنچه را که برای ایجاد URL های سئو پسند نیاز دارید، خواهید داشت!


ساخت URL های دوستانه با حذف شناسه (شماره) و کد ISO

ماژول حذف شناسه لینک پرستاشاپ ما یک ابزار قدرتمند بهینه سازی URL را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد شناسه ها (شماره) را از URL برای هر صفحه مانند صفحات محصول، صفحات دسته بندی، صفحات مدیریت محتوا، صفحه برند و غیره حذف کنید.
ماژول ما به شما این امکان را می‌دهد تا کد ISO برای زبان پیش‌فرض را به‌طور خودکار از URL‌های صفحه حذف کنید و برای بهبود رتبه‌بندی SEO خود، آن‌ها را کوتاه کنید.


علاوه بر این، این ماژول ویژگی تغییر مسیر خودکار را نیز ارائه می دهد که به طور خودکار URL های قدیمی (با کد ID و ISO) را به URL های جدید (بدون شناسه و کد ISO) هدایت می کند تا رتبه بندی و بک لینک های سئو شما را حفظ کند.
می توانید URL صفحه را برای هر نوع صفحه در فروشگاه خود سفارشی کنید و عناصر سئو را برای هر صفحه وب با توجه به نیاز خود پیکربندی کنید.ماژول حذف شناسه لینک با الگوریتم تطبیق مجدد URL ادغام شده است و کمتر لغو می شود تا به آن کمک کند تا با سایر ماژول های سفارشی یا URL های سفارشی در فروشگاه پرستاشاپ شما پایدارتر و سازگارتر شود.


Canonical URL یکی دیگر از قابلیت های پیشرفته ای است که ماژول حذف شناسه لینک پرستاشاپ ارائه می دهد. اگر از لینک متعارف استفاده کنید، گوگل سایت را برای لینک های تکراری جریمه نمی کند. می‌توانید با سفارشی کردن URL Canonical مشخص کنید که می‌خواهید موتورهای جستجو کدام URL را در صفحات نتایج جستجو نشان دهند.


تعداد نامحدودی از تغییر مسیرهای URL سفارشی ایجاد کنید

وقتی محتوا را جابجا می کنید و می خواهید محتوا ارزش خود را حفظ کند، از تغییر مسیرهای URL استفاده می کنید. Awesome URL به شما کمک می کند تا با تغییر مسیرهای 301، 302 و 303 URL سفارشی ایجاد کنید تا رتبه سئو و بک لینک های خود را حفظ کنید.


 
لینک های تکراری را بررسی کنید

لینک عالی به شما کمک می کند تمام لینک های تکراری سایت خود را بررسی و شناسایی کنید تا از جریمه موتورهای جستجو جلوگیری کنید. از نتیجه بررسی، می توانید تصمیم بگیرید که چگونه این URL های تکراری را حل کنید و امتیاز SEO خود را بهبود بخشید.

 
نقشه سایت پویا و فید RSS

ماژول حذف شناسه لینک پرستاشاپ یک نقشه سایت پویا با صفحه بندی ایجاد می کند که می تواند نقشه های سایت بزرگ را بدون نیاز به cronjob برای ایجاد یک فایل XML نقشه سایت بزرگ پردازش کند. این ماژول همچنین دارای یک ویژگی فید RSS خودکار است که به مشتریان امکان می دهد محتوای منحصر به فرد را از وب سایت شما دریافت کنند.


افزایش سه برابری سئو و رتبه سایت شما در موتور های جستجوگر به واسطه کوتاه تر کردن لینک و نقشه سایت هوشمند
کاملا هوشمند و زبانه فوق پیشرفته سئو در بخش ویرایش محصول برای نمایش اطلاعات و کارایی سئوی محصول شما
بدون محدودیت به قالب مورد استفاده شما و کاملا مستقل و سازگار با همه قالب های استاندارد
پشتیبانی از چند فروشگاهی و چند زبانگی
 کاملا بومی و ترجمه شده به زبان فارسی
پشتیبانی یک ماهه ماژول پس از خرید
سازگار با نسخه 1.6 و 1.7 و 8 پرستاشاپ

نکته مهم : دوستانی که ماژول سئو بی نهایت پرستاشاپ را نصب دارند امکان استفاده از این ماژول را تنها با حذف نصب آن را خواهند داشت و فرق عمده و فوق پیشرفته ماژول سئو بی نهایت با ماژول حذف شناسه لینک در این است که این ماژول تنها بعضی از امکان ماژول سئو بی نهایت پرستاشاپ را دارا می باشد و به عبارتی کوتاه شده ماژول سئو بی نهایت پرستاشاپ است.

پیش نمایش ماژول بر روی پرستاشاپ

بخش کاربری (سایت)
بخش مدیریت
User: demo@demo.com
Pasword: demodemo

   به تصاویر محصول و امکانات این ماژول منحصر به فرد توجه نمائید

مشخصات فنی

سازگاری
با نسخه 1.6 و 1.7 پرستاشاپ
با نسخه های 8 پرستاشاپ
پشتیبانی
یک ماه
واکنش‌گرا
بله
رنگ
چند رنگه
نصب رايگان
دارد

تمایز پرستاشاپ فارسی و انتخاب ما با دیگر سایت های توسعه دهنده

توضیحات جامع در این لینک

- ما هیچ محصولی را بر خلاف دیگر سایت های خدمات دهی پرستاشاپ کد نمی کنیم

- بدون نیاز به هیچ افزونه ای در هاست مشتری نظیر دیکدرها که باعث کاهش سرعت لود سایت می شوند

- هیچ یک از محصولات ما چه قالب و چه ماژول بر خلاف دیگر سایت ها هیچ کپی رایت اجباری ندارد

- بدون تغییر در هسته پرستاشاپ به دلیل کد شوندگی محصولات سایت های دیگر

- تحویل کد سورس محصول و قابلیت تغییرات توسط شما

- پشتیبانی و خدمات پس از فروش 24 ساعته توسط تیکت

- محصولاتی از برترین طراحان دنیا با بهره وری از آخرین فناوری روز دنیا

- دارای لایسنس و حق بهره برداری توسط خریدار

- سازگاری با اکثر نسخه های پرستاشاپ و به روز رسانی برای نسخه های آینده در صورت وجود

نقدی ثبت نگردیده است

شگفت انگیز هفته