.

قالب ورزشی پرستاشاپ قالب های تجاری پرستاشاپ
قالب ورزشی پرستاشاپ قالب های تجاری پرستاشاپ

قالب ورزشی پرستاشاپ

قالب ورزشی پرستاشاپ

قالب فارسی پرستاشاپ

96,000 تومان
تعداد

تعداد فروخته شده :

23
دفعه

قالب ورزشی پرستاشاپ

قالب فارسی پرستاشاپ

قالب ورزشی پرستاشاپ


برای بزرگ نمایی روی تصویر بالا کلیک نمائید

نمایش پیش نمایشی از نسخه بومی و فارسی قالب


پس از ورود به سایت در منوی خانه پیش نمایش های دیگر فارسی این قالب را بنگرید

responsive prestashop themes

prestashop 1.6.1.0
shoes prestashop themes
shoes prestashop template

prestashop framewor

قالب ورزشی پرستاشاپ


راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با ظاهری مدرن و امکاناتی زیاد، انتظاری دور از واقع و دست نیافتنی نیست. ما قالب هایی مدرن و فوق العاده پر امکانات برای فروشگاه ساز پرستاشاپ در اختیار جامعه فروشگاه داران مجازی ایران قرار داده ایم که حجم قابل توجهی از نیازها، علایق و سلایق کاربران مان را تحت پوشش قرار داده است. امروز نیز یکی از پیشرفته ترین و پر امکان ترین قالب های پرستاشاپ در سطح جهانی را بصورت عمومی به شما عزیزان معرفی می کنیم که می تواند راهکار ساده و ارزان قیمت تحقق آرزوی بزرگ شما باشد.
طراحی مدرن به سبک گوگل متریال دیزاین


متریال دیزاین

متریال دیزاین سبک جدید و به روز شده از همان سبک طراحی فلت یا تخت است که توسط گوگل برای رفع نواقص طراحی تخت ، خلق شده و بر اصول آن با دقت نظارت و آن را هدایت می‌کند. شاید تنها همین دلیل کافی باشد که بدانیم متریال دیزاین ، می تواند آینده طراحی رابط کاربری را به چالش بکشاند. متریال دیزاین نه تنها در طراحی وبسایتها کاربرد دارد بلکه گوگل تمامی توسعه دهندگان حتی توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایل را نیز تشویق و هدایت به استفاده از این سبک طراحی میکند ! خوشبختانه قالب لئواسپورت استور از طراحی به سبک متریال دیزاین پیروی نموده و تجربه کاربری جدید و مدرنی را برای مشتریانتان به وجود خواهد آورد. این قالب در حالت ریسپانسیو نیز با توجه به عملکرد و ظاهر قابل قبول آن تجربه ای مشابه با یک اپلیکیشن موبایل را برای کاربران رقم خواهد زد.

 
ظاهری اپلیکیشن مانند در نمایشگرهای کوچک


قالب ریسپانسیو پرستاشاپ

این قالب به لطف استفاده از سبک طراحی مدرن متریال دیزاین شرکت گوگل ، ظاهری متناسب با حال و هوای اپلیکیشنهای امروزی مخصوصا در نمایشگرهای کوچک دارد. کمپانی لئوتم در طراحی این قالب هر چه در توان داشته به کار بسته تا قالبی مدرن ، متفاوت و امروزی را عرضه نماید که باید بگوییم واقعا نیز به خواسته خود توانسته است برسد و می‌توان این قالب را یکی از زیباترین قالبهای پرستاشاپ همگام با طراحی مدرن دانست. فقط کافی است این قالب را در یک گوشی موبایل یا تبلت تماشا کنید تا از رابط کاربری ( UI ) زیبای آن لذت ببرید نکته حائز اهمیت آن است که به علت جایگیری صحیح عناصر و المانها ، میتوان این قالب را از لحاظ طراحی تجربه کاربری ( UX ) نیز بسیار موفق دانست.    

 کیفیت و قیمت مناسب در کنار هم


قالب پرستاشاپ


در سال‌های گذشته فروشگاه های اینترنتی از نظر ظاهری به دو دسته بسیار متفاوت از هم تقسیم می شدند. فروشگاه های اینترنتی با بودجه زیاد که توان مالی پرداخت هزینه طراحی یک قالب اختصاصی حرفه ای و زیبا دا داشته و معتبر شناخته می شدند و فروشگاه های غالباً نوپا متعلق به کسب و کارهای کوچک با ظاهری غیر حرفه ای و غیر استاندارد غالباً مشابه یکدیگر. مجموعه ما با ارائه حرفه ای ترین قالب های پرستاشاپ به صورت بومی شده در ایران، پایه گذار یک تحول جدی در این فضای کسب و کار مجازی بوده و امروز نیز با معرفی این قالب به عنوان یک قالب بسیار زیبا و پر امکانات با فونت تجاری ایران سنس، یک گزینه حرفه ای دیگر را در اختیار کاربران اسکریپت فروشگاه ساز پرستاشاپ در ایران قرار می دهد.


 

گام اصلی موفقیت در راه اندازی فروشگاه اینترنتی

موفقیت یک مفهوم انتزاعی است اما چنانچه پروسه جلب نظر و اعتماد کاربر و تبدیل بازدیدکننده به خریدار را اصلی ترین رسالت یک فروشگاه اینترنتی بدانیم و نیل به این هدف را همان کسب موفقیت در نظر گیریم، پس بدون تردید آنچه که بیش از هر عامل دیگری در این موفقیت مؤثر است، ظاهر فروشگاه اینترنتی است.


قالب پرستاشاپ


ظاهر فروشگاه، هم شامل طراحی بصری، رابط کاربری، رنگ، چیدمان المان ها و اجزای فروشگاه می شود و هم طراحی صحیح و استاندارد تجربه کاربری سایت (UX). طراحی زیبا و استاندارد یک سایت، فرایند پیچیده و پر هزینه ای است تا بتوان نظر کاربران را نسبت به دوستانه، آشنا، راحت و آسان بودن کار با یک وب سایت جلب نمود. قالب پرستاشاپ لئو اسپورت استور Leo SportStore قالبی بسیار زیبا و حرفه ای است که خلاقانه طراحی شده است تا بسیار کاربرپسند (User Friendly) بوده و حتی نظر مشکل پسندترین کاربران را هم به فروشگاه جلب نماید. مدت ها گشت و گذار در سایت به هیچ عنوان حوصله سر بر و کسل کننده نیست و در یک تقابل دوسویه، اضافه شدن امکانات زیاد به سایت سبب گیج کننده و پیچیده شدن کار با سایت نشده (به کمک طراحی استاندارد UX) و نیز افزودن افکت های متحرک ظاهری در المان ها، از جلوه شکیل و سنگین سایت در دید کاربر نکاسته است.


نمایش محتوای زیاد در فضای کم
یکی از چالش های بزرگ طراحی قالب به ویژه برای فروشگاه اینترنتی، نمایش تمام آنچه که کاربر باید ببیند در فضای محدود صفحه خانگی (Index) سایت است. به گونه ای که : 1. افزایش فضاهای نمایشی سبب شلوغ شدن سایت نشود 2. سایت سنگین نشود 3. شلوغ شدن صفحه خانگی سبب بی توجهی کاربران به موارد پراهمیت نشود. یکی از راهکارهای اصلی نمایش محتوای زیاد در فضای محدود، استفاده از ویژگی تب در یک باکس نمایشی است. در این قالب شاهد یک خلاقیت هوشمندانه در بکارگیری این راهکار همیشگی هستیم. نمایش جدیدترین محصولات هر شاخه به شکل منوی کرکره‌ای.
منوی رنگین کمانی از تازه ترین محصولات هر شاخه


منوی قالب پرستاشاپ


در این قالب با یک طراحی خلاقانه، تازه ترین محصولات هر شاخه به شکل منوهای کرکره ای عمودی و افقی رنگین کمانی به نمایش گذاشته می شود. این بخش دارای 3 ویژگی مفید و بسیار کاربردی است: 1. نخست آنکه هر تب دارای رنگ اختصاصی منحصر به فرد است که علاوه بر کمک به زیبایی ظاهری امر، به تفکیک آسام سربرگ ها از یکدیگر در دید کاربر و راحتی کار با این بخش کمک شایانی می کند. 2. دوم، در کنار عنوان هر سربرگ، امکان درج آیکون مرتبط با موضوع آن نیز فراهم شده که به زیبایی ظاهری و انتقال مفهوم موضوع آن تب کمک می نماید. 3. در نهایت مهم ترین ویژگی آنکه تا زمانی که یک تب باز نشود، محصولات در آن لود یا همان اجرا نخواهند شد. در نتیجه در زمان باز شدن سایت، محصولاتی که در تب های بسته قرار دارند و دیده نمی شوند، در لود اولیه اجرا نمی شوند و سبب سنگین شدن سایت در هنگام باز شدن آن در مرورگر نمی شوند. (ویژگی Lazy Load باید از تنظیمات ماژول صفحه ساز فعال شود) این ویژگی که مستقیماً بر روی حجم صفحه خانگی و زمان لود کامل سایت تأثیر مثبت می گذارد، هم از دید کاربران در بارگذاری سریع و کامل سایت و هم از دید سئو و موتورهای جستجوگر حائز اهمیت است.

 


جایگاه های نمایش بنر

یکی از ویژگی های مثبت این قالب جایگاه های زیاد نمایش بنرهای تبلیغاتی در صفحه خانگی و صفحات داخلی است. عموماً کاربران با باز نمودن صفحه خانگی یک سایت، انتظار اطلاع کامل از تازه ها و به روز رسانی های آن دارند.


بنر تبلیغاتی

شما به عنوان مدیر یک فروشگاه اینترنتی می توانید به کمک طراحی بنرهای تبلیغاتی و قرار دادن در مکان مناسب بر روی سایت خود، کاربران را نسبت به جدیدترین تغییرات، به روز رسانی ها و اطلاعیه های سایت خود مطلع سازید. این روش اخیراً در اغلب فروشگاه های بزرگ کشور مورد استفاده قرار گرفته است.
باکس نمایش محصولات با 3 ظاهر متفاوت


یکی از تمایزها و نقاط قوت قالب های عرضه شده توسط ما در پرستاشاپ فارسی، طراحی قالب بر پایه ماژول صفحه ساز آپولو کمپانی لئوتم است که امکانات و ویژگی های منحصر به فردی را در اختیار کاربران قرار می دهد. یکی از این ویژگی ها، طراحی باکس نمایش محصولات در این قالب با 3 ظاهر متفاوت، زیبا و مدرن است که انتخاب از میان این سه بر عهده شماست. هر سه باکس بسیار زیبا و حرفه ای همراه با افکت های متحرک ظاهری طراحی شده اند.دیدگاه مشتریان قدیمی

در دنیای کسب و کار و فضای تجاری امروز، نظرات دیگران در ارتباط با یک موضوع اهمیت بسیار زیادی در تصمیم گیری های اشخاص دارد. مبحث تأیید اجتماع یا همان Social Proof یک مبحث بزرگ و کلیدی در زمینه بازاریابی است که بر اهمیت تأیید کسب و کار ما توسط مشتریان سابق و جلب اعتماد مشتریان بالقوه جدید به سوی ما تأکید دارد.


دیدگاههای مشتریان

از این رو در اغلب وب سایت های تجاری، بخش قابل ملاحظه ای از صفحه خانگی به نظرات مشتران سابق اختصاص می یابد. در این قالب نیز شاهد حضور این بخش در قسمت انتهایی سایت در صفحه خانگی هستیم که می توانید با درج نظرات کاربران تان در این قسمت، مسیر اعتمادسازی به سود خود در بازدیدکنندگان فروشگاه تان را هموارتر سازید.
سازگار با تمام مرورگرها

با تمام مرورگرهای اینترنتی رایانه و همچنین مرورگرهای سیستم عامل های موبایل اندروید، ios ، ویندوز موبایل و سایر سیستم عامل های گجت های دیوایس کاملاً سازگار است و حتی سازگاری نسخه بومی شده توسط پرستاشاپ فارسی این قالب بر روی تلویزیون های هوشمند شرکت سامسونگ و ال جی نیز بررسی شده تا از صحت نمایش در مرورگرهای اسمارت تی وی ها که امروزه مرورگری وب در آنها رایج است نیز اطمینان به عمل آید.


browser


در این قالب ماژول های مگامنو و ماژول اسلایدر لایه ای با مرورگر اینترنت اکسپلورر ویرایش 8 به بعد کاملاً سازگار بوده و به درستی به نمایش در می آیند. استفاده از جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب نظیر Html 5 و CSS 3 و Bootstrap 3 در طراحی این قالب، آن را نه تنها نمایش آن را در مرورگرهای مدرن بهبود بخشیده، بلکه این قالب را بطور کامل SEO Friendly یا به عبارت دیگر بهینه برای موتورهای جستجوگر به منظور گردش آسان خزنده ها در سایت و درک بهتر الگوریتم های گوگل از اجزای مختلف فروشگاه شما ساخته است.
مدرن ترین سبک طراحی قالب در جهان

پرستاشاپ اسکریپتی ماژولار است و در طراحی قالب برای این اسکریپت، ماژول های همراه قالب نقش قابل توجه و چشمگیری را ایفا می نمایند. در واقع اگر تمام ماژول های قالب پرستاشاپ را خاموش کنیم، تقریباً هیچ چیز از قالب باقی نمی ماند. در نتیجه در طراحی های سنتی، از تعداد بسیار زیادی ماژول بر روی هر قالب استفاده می شد (و همچنان می شود!). اما کمپانی لئوتم با طراحی ماژولی به نام ویجت منیجر و گنجاندن حدود 30 ویجت که هر یک نقش یک یا چند ماژول را ایفا می نمایند، این نقص بزرگ را برطرف ساخت و یک ماژول را جایگزین استفاده از ده ها ماژول بر روی قالب کرد.


شخصی سازی آسان
یکی دیگر از مزایای مهم استفاده از ماژول ویجت منیجر آن است که مدیر فروشگاه به آسانی می تواند به هر تعداد که بخواهد ویجت دلخواه ایجاد نموده و بر روی سایت استفاده نماید. در نتیجه ظاهر سایت محدود به ظاهری نخواهد بود که طراح قالب در نظر داشته است. مدیر فروشگاه آزادانه می تواند در شخصی سازی ظاهر فروشگاه خود دخالت نماید.

با این حال در سبک های نوین طراحی قالب در جهان، از ماژول صفحه ساز یا همان Page Builder استفاده می شود. در این سبک طراحی، چهارچوب ظاهری سایت بر اساس یک ماژول صفحه ساز طراحی شده که به آسانی چند کلیک قابل شخصی سازی و ویرایش است. این سبک طراحی سبک جدیدی است که در آن انتخاب چیدمان و قرارگیری اجزای سایت از دست طراح بیرون آمده و به مدیر سایت سپرده می شود. مدیر سایت مجبور نیست ظاهری که طراح قالب در نظر گرفته است را بپذیرد چرا که به آسانی چند کلیک و قرار دادن اجزای جدید در مکان های جدید می تواند بی نهایت ظاهر متفاوت برای سایت خود ایجاد نماید.ماژول پیج بیلدر پرستاشاپ Apollo Page Builder


طراحی شده بر پایه ماژول صفحه ساز آپولو Apollo Page Builder

طراحی قالب بر پایه ماژول های صفحه ساز یا همان Page Builder برای پرستاشاپ بسیار تازه و نوظهور است. قالب های پرستاشاپ زیادی در جهان وجود ندارند که تا این حد پیشرفته و نوین طراحی شده باشند. با این حال این قالب از این دست بوده و بر پایه ماژول صفحه ساز آپولو Apollo Page Builder کمپانی لئوتم طراحی شده است. آپولو پیج بیلدر Apollo Page Builder تنها یک ماژول صفحه ساز پرستاشاپ نیست بلکه از ادغام سه ماژول فوق العاده قدرتمند در هم ایجاد شده است. ماژول ویجت منیجر کمپانی لئوتم که دریایی از امکانات و به تنهایی معادل بیش از 30 ماژول بود و همچنین ماژول بسیار پیشرفته ایجکس سفارشی لئوتم در ماژول آپولو پیج بیلدر در هم ادغام شده اند تا در نهایت ماژولی را به وجود آورند که از هر لحاظ کامل ترین باشد!


مدیریت آسان تر
کار با قالب های قدیمی را که برای ساخت یک قالب از ده ها ماژول استفاده میشد فراموش کنید. استفاده از منابع سرور توسط قالب را تا حد ممکن کاهش دهید، سرعت بارگذاری سایت را کاهش داده و تمام کنترل های مدیریتی را یکجا و در یک ماژول جامع در دست بگیرید.با استفاده از قالب های کمپانی لئوتم، نیازی نیست ده ها ماژول متفاوت داشته باشید که هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند و گاهاً تداخل نیز پیدا می کنند. تمام تنظیمات و کنترل پنل کامل قالب به صورت یکجا در اختیار شماست. اگر می‌خواهید ردیف یا المان جدیدی بر روی قالب اضافه شود، تنها کافی است به پروفایل پیج بیلدر سایت وارد شوید و آن بخش را به روی سایت اضافه کنید (بر روی عکس کلیک کنید). تنظیمات تا حدی ریز و با دقت انجام می شود که به عنوان مثال می توانید تعیین کنید هنگام لود قالب یک بخش با افکت حرکتی از سمت راست لود شود و بخش دیگر از سمت چپ. می توانید تعیین کنید یک بخش از روی سایت با ماوس و لمس اسلاید بخورد و یک بخش فقط با یکی از آن دو یا اصلاً اسلاید نخورد. در یک کلام کامل ترین سر حد تنظیمات فقط با چند کلیک و ترجمه شده به پارسی!  


ویرایش آسان و شخصی سازی رنگ های قالب بدون نیاز به کدنویسی

شخصی سازی رنگ های اجزاء و المان های قالب و ماژول های آن، یکی از ویژگی های ضروری مورد نیاز هر فروشگاه اینترنتی است. قالب های کمپانی به پنل بسیار کامل ویرایشگر زنده قالب مجهز بوده که به کمک آن می توانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و بدون تغییر در استایل های قالب، رنگ بندی تک تک اجزای قالب را مدیریت نموده و برای بک گراند سایت یا ماژول های قالب، از میان پترن های متفاوت یکی را انتخاب و یا از پترن شخصی خود استفاده نمایید.ویرایش و شخصی سازی رنگ قالب پرستاشاپ پنل ویرایشگر زنده قالب هم در نمای سایت و هم در مدیریت بطور کامل توسط پرستاشاپ فارسی راستچین و پارسی سازی شده و مشکلات ظاهری آن برطرف شده تا استفاده از آن برای کاربر پارسی زبان آسان گردد. کار با این ویرایشگر به سادگی چند کلیک است. هرچند چیدمان و طراحی پیش فرض این قالب اصولی و بسیار حرفه ای انجام شده، اما چنانچه نیاز به ویرایش ظاهر گرافیکی سایت خود دارید، پنل ویرایشگر زنده قالب Live Theme Editor کار شما را بسیار آسان خواهد ساخت.


اسلایدر سایز متوسط

یکی از نشانه های طراحی استاندارد قالب ، توجه طراح به نکات مهمی چون سرعت لود قالب در یک سایت واقعی است. گاهی قالب هایی را می توان یافت که به سان یک پوستر زیبا طراحی شده اند اما زمانی که بر روی سایت واقعی نصب می گردند، زمان لود کامل بسیار طولانی قالب سبب تأثیر منفی بر سئوی سایت و خروج بازدیدکنندگان از سایت پیش از نمایش فروشگاه به آنان خواهد شد.در این قالب خوشبختانه شاهد ترکیب درستی از ابعاد المان های سایت هستیم. ابعاد اسلایدر این قالب کاملاً استاندارد و در حد متوسط است و تمام بالای صفحه ستون اصلی قالب را تحت پوشش قرار می دهد. انتخاب این ابعاد به دلیل استفاده از بنرهای گرافیکی در قالب و اهمیت سرعت بارگذاری بالاتر قالب است. ماژول اسلایدر همان ماژول اسلایدر لایه ای معروف و محبوب کمپانی لئوتم است که بی نهایت کاربردی و پر امکانات است. شما می توانید از تمام امکانات این ماژول بر روی فروشگاه خود بهره بگیرید.
استفاده از دو ماژول مگامنو در قالب

لئوتم معمولاً برای قالب هایی که برای فروشگاه های بزرگ طراحی کرده است از هر دو ماژول مگامنوی خود استفاده می کند. در یک فروشگاه بزرگ قطعاً نمی‌توان انتظار داشت که تنها با کمک یک منو در بالای سایت مدیر فروشگاه بتواند تمام شاخه ها، برندها، فیلترها و برچسب های مهم را در اختیار کاربران سایت قرار دهد تا پیدا کردن دسته بندی مورد نظر برای کاربران سایت آسان باشد. با حضور دو ماژول مگا منو پرستاشاپ حرفه ای " بوت استرپ مگا منو " و " مگا منو سایدبار " بر روی قالب لئو اسپورت استور ، شما می توانید بدون دغدغه شاخه های سایت خود را در ماژول مگامنوی بالای سایت (بوت استرپ مگا منو) قرار داده و از ماژول مگامنوی سایدبار برای نمایش برندهای تولیدکنندگان، فیلترها، برچسب های مهم وغیره استفاده نمایید. ماژول مگامنو سایدبار در قالب پرستاشاپ لئو اسپورت استور در صفحات داخلی فروشگاه بطور خودکار بسته می شود تا جلوی دید نباشد و کاربران سایت می توانند با کلیک بر روی آیکون (+) آن را باز نموده و از لینک های درون آن استفاده نمایند.
سه قالب در دل یک قالبهمانگونه که در ویژگی های طراحی مدرن با استفاده از ماژول صفحه ساز آپولوتم گفته شد، در این سبک طراحی، چیدمان اجزا و المان های سایت در دستان شماست. برای این قالب بطور پیش فرض 2 ظاهر بسیار زیبا، حرفه ای و مدرن طراحی شده است. هر دو قالب بطور کامل راستچین و بومی سازی شده اند و به آسانی می توانید با فعال کردن پروفایل هر کدام، از یکی از آنها استفاده کنید. هر دو دموی ظاهری تحت پشتیبانی پرستاشاپ فارسی بوده و در استفاده از قالب ها محدودیتی نیست. درواقع با خرید یک قالب، دو قالب مدرن خواهید داشت.


دمو اول قالب اسپورت استور | دمو دوم قالب اسپورت استور | دمو سوم قالب اسپورت استور  


 استفاده از فونت تجاری "ایران سن سریف" در بومی سازی قالب

ما فونت های اصلاح شده پارسی برای وب که با هزینه زیاد خریداری یا آماده می شدند استفاده می کرد و می کنیم


ماژول وبلاگ همراه قالب – پیشرفته ترین ماژول وبلاگ پرستاشاپ


قالب پرستاشاپ لئو اسپورت استور همراه با یکی از پیشرفته ترین ماژول های وبلاگ پرستاشاپ در جهان ارائه شده است. با وجود ماژول وبلاگ همراه این قالب، تمام نیازهای تولید و نشر محتوای ارزشمند بر روی فروشگاه خود را به آسانی به حرفه ای ترین شکل ممکن می توانید انجام دهید. یکی از هزینه های بزرگ کاربرانی که از قالب های ما استفاده نمی کنند آن است که باید مبلغی بیش از خود قالب برای خرید ماژول وبلاگ همراه قالب هزینه نمایند. ماژول وبلاگ این قالب یک سیستم مدیریت محتوای کامل است. در این ماژول شما می توانید برای مطالب خود شاخه ایجاد کرده و فهرست شاخه های وبلاگ را در ستون سایدبار قالب فروشگاه به نمایش بگذارید. ارسال مطلب در ماژول وبلاگ لئوتم بسیار حرفه ای و کامل است. می توانید برای مطالب خود برچسب (تگ) بنویسید؛ می توانید برای مطالب خود تصویر شاخص تعیین نمایید. می توانید متا تایتل و توضیحات را تکمیل نمایید و حتی می توانید برای هر مطلب تنظیم کنید که توسط موتورهای جستجوگر ایندکس شود یا خیر؟ همچنین می توانید برای هر مطلب کد فیلم آپارات یا یوتیوب را درج کنید تا در مطلب شما به نمایش در آید. تنظیمات ظاهری این ماژول فوق العاده کامل است به گونه ای که امکان توصیف تمام ویژگی های آن وجود ندارد. کوچکترین جزئیاتی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید در نظر گرفته شده و می توانید بر روی آنها کنترل های مدیریتی کاملی داشته باشید. جدای از مسئله پیکربندی بسیار جامع این ماژول، موضوع مهم بعدی، بخش آمارگیر و شمارنده بازدید مطالب سایت است که به شما نشان می دهد هر مطلب چندبار بازدید شده و پر بازدیدترین مطالب وبلاگ شما کدام هستند.نباید ذکر این نکته مهم فراموش شود که در تمام مطالب منتشر شده بر روی وبلاگ، امکان درج دیدگاه توسط بازدیدکنندگان وجود دارد. شما می توانید تنظیم کنید دیدگاه بازدیدکنندگان پس از تأیید به نمایش در آیند. پیکربندی ماژول وبلاگ همراه قالب بطور کامل ترجمه شده، راستچین و پارسی است. تصاویر بخش پیکربندی این ماژول را همراه مجموعه تصاویر این قالب در ابتدای صفحه دانلود نمایید.


ویژگی هدر شناور قالب

قطعاً سایت هایی را دیده اید که در آنها هدر و منوی بالای سایت شناور است و زمانی که به سمت پایین اسکرول می کنید هدر و تاپ منو با شما حرکت کرده و همواره در دید شما باقی خواهند ماند. در پنل مدیریت تنظیمات این قالب این ویژگی در اختیار شما قرار داده شده است که تنظیم نمایید می خواهید هدر سایت شما شناور باشد یا خیر.


طراحی ریسپانسیو (واکنشگرا)

این قالب پرستاشاپ ، بطور کامل ریسپانسیو یا همان واکنشگرا طراحی شده است. همچنین در هنگام راستچین و بومی سازی قالب، ویژگی های ریسپانسیو بخش های مختلف قالب توسط تیم پرستاشاپ فارسی مجدداً بررسی و عیب یابی شده تا در نسخه راستچین نسبت به نسخه اورجینال قالب، قالب سالم تری را به کاربران خود ارائه نماییم.


4 رنگ بندی متفاوت

این قالب پرستاشاپ بطور پیش فرض با 4 رنگ بندی متفاوت ارائه شده است. تغییر رنگ بندی به سادگی انتخاب یک رنگ در پنل پیکربندی قالب است. می توانید رنگ مورد علاقه خود را فعال کنید یا در ایام یا شرایط خاص، رنگ بندی سایت را تغییر دهید و تنوع برای کاربران ثابت فروشگاه تان ایجاد کنید. 


ویژگی های قالب:

ترجمه صد در صدی قالب و ماژول های ویژه آن و راست چین و بومی سازی شده فارسی
در 3 طرح کاملا متفاوت و همه طرح های فارسی همراه با تغييرات كاربری دلخواه شما و ساخت طرح دلخواه شما صفحه صفحه ساز
در 6 رنگ قابلیت انتخاب و آماده در این چند طرح و انتخاب رنگ مورد نظر با گزینش در تنظیمات قالب
همراه با خبرنامه ویژه قالب با قابلیت تعیین کد تخفیف خوش آمدگوئی برای اشتراک در خبرنامه
پیکربندی و تنظیمات تمامی ماژول های ویژه قالب که هر مدیر فروشگاهی را متحیر خواهد کرد
همراه با اسلایدر حرفه ای با افکتی بی نظیر و امکان درج متن بر روی تصاویر و لینک گذاری برای هر یک از تصاویر

کاملا responsive ( سازگار با تبلت و موبایل و تغییر شکل نگاشت قالب به صورت هوشمند بر روی انواع دستگاه های جانبی )

صفحه ویژه محصول با امکانات بی نظیر و تغییر نمایش فهرستی و یا شبکه ای محصولات در شاخه های شما به همراه محصولات هم شاخه ویژه قالب

ماژول تنظیمات ویژه قالب برای تغییرات تنظیمات و تغییر موارد و ... تنها با یک کلیک
منوی مگایی افقی ویژه قالب با امکانات پیکربندی و تغییرات بسیار حرفه ای به همراه با شما به همراه قابلیت کشیدن و رها کردن منوها برای ایجاد تغییرات آسان
منوی مگایی عمودی با امکانات پیکربندی و تغییرات بسیار حرفه ای به همراه قابلیت کشیدن و رها کردن منوها برای ایجاد تغییرات آسان
اخبار رونده برای اطلاع رسانی در انواع جایگاه های دلخواه (بالا - پایین - وسط صفحه و ستون های سایت شما)
فوتری حرفه ای در نمایش لینک های مختلف کاربردی ، کپی رایت و شبکه های اجتماعی و خبرنامه با دارا بودن چندین نما و قابلیت انتخاب شکل و نمای فوتر در تنظیمات قالب و ...

تبلیغات اسلایدری ویژه قالب با امکانات پیکربندی و تنظیمات دلخواه در صفحه نخست
تبلیغات چند گانه ویژه تصویری در صفحه اصلی با امکان پیکربندی و لینک گذاری ویژه قالب

همراه با ماژول های جانبی بومی و آمار بازدید کنندگان حرفه ای و دو فونت ویژه فارسی اضافه شده توسط پرستاشاپ فارسی

قابلیت درج محتوای آزاد و بلوک های ایستای نامحدود در صفحه اصلی و فوتر و ستون و ...
امکان درج تبلیغات در موقعیت های مختلف قالب در چندین جایگاه پشتیبانی شده
  ماژول محصولات زبانه ای برای درج محصولات هدفمند با قابلیت نمایش محصولات شاخه ای خاص
  ماژول محصولات شاخه های اسلایدری نامحدود با قابلیت فعال و یا غیر فعال کردن در صفحه نخست

  ماژول محصولات پرطرفدار اسلایدری با قابلیت فعال و یا غیر فعال کردن در صفحه نخست
  ماژول محصولات ویژه برای درج محصولات هدفمند با قابلیت نمایش محصولات تخفیفی
  ماژول محصولات جدید اسلایدری با قابلیت فعال و یا غیر فعال کردن در صفحه نخست

مشخصات فنی

سازگاری
با نسخه های 1.6 پرستاشاپ
پشتیبانی
یک ماه
واکنش‌گرا
بله
رنگ
چند رنگه
نصب رايگان
ندارد

تمایز پرستاشاپ فارسی و انتخاب ما با دیگر سایت های توسعه دهنده

توضیحات جامع در این لینک

- ما هیچ محصولی را بر خلاف دیگر سایت های خدمات دهی پرستاشاپ کد نمی کنیم

- بدون نیاز به هیچ افزونه ای در هاست مشتری نظیر دیکدرها که باعث کاهش سرعت لود سایت می شوند

- هیچ یک از محصولات ما چه قالب و چه ماژول بر خلاف دیگر سایت ها هیچ کپی رایت اجباری ندارد

- بدون تغییر در هسته پرستاشاپ به دلیل کد شوندگی محصولات سایت های دیگر

- تحویل کد سورس محصول و قابلیت تغییرات توسط شما

- پشتیبانی و خدمات پس از فروش 24 ساعته توسط تیکت

- محصولاتی از برترین طراحان دنیا با بهره وری از آخرین فناوری روز دنیا

- دارای لایسنس و حق بهره برداری توسط خریدار

- سازگاری با اکثر نسخه های پرستاشاپ و به روز رسانی برای نسخه های آینده در صورت وجود

نقدی ثبت نگردیده است

شگفت انگیز هفته