.

 • جدید
پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ
پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ
پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ پرستاشاپ بلاگ بی نهایت پرستاشاپ

بلاگ بی نهایت پرستاشاپ

برترین ماژول بلاگ پرستاشاپ در جهان بر برترین تولید کننده و برنده جایزه بهترین ماژول بلاگ برای پرستاشاپ در تاریخ این سیستم با برنده شدن جایزه بهترین ماژول مکمل سئو، بهترین عملکرد، استفاده آسان و ویژگی های فوق حرفه ایبا نام بلاگ بی نهایت پرستاشاپ در خدمت شماست که یک وردپرس کامل با امکانات بالاتر را در پرستاشاپ شما به ارمغان خواد آورد و تمام ویژگی های ضروری یک وبلاگ را به وب سایت شما اضافه می کند با امکانات فوق پیشرفته ای حتی درج اسلایدر و بلوک های متنوع آرشیو مطالب و جستو فقط در مطالب بلاگ از کمترین امکانات این ماژول پیشرفته می باشد.در این ماژول، قابلیت داشتن وبلاگ با همه چیزهایی که برای ساختن یک وبلاگ حرفه ای برای وب سایت تجارت الکترونیکی پرستاشاپی خود نیاز دارید، ارائه می شود. تمام ویژگی های موجود در ماژول وبلاگ با بالاترین کیفیت، با دستورالعمل های ساده و قابل فهم و تنظیمات قابل سفارشی سازی، ارائه می شود تا به بهترین شکل قابلیت وبلاگ را به وب سایت پرستاشاپی خود اضافه کنید.یکی از قابلیت هایی که در ذهن شما نمی گنجد انتقال کلیه اطلاعات وردپرس شما به این ماژول بلاگ تنها با یک کلیک می باشد!!!
322,000 تومان

سفارشی سازی محصول

دامنه سایت خود را نوشته و دکمه "ثبت دامنه" را برگزینید
 • بیشترین نویسه : 50
تعداد

تعداد فروخته شده :

68
دفعه

بلاگ بی نهایت پرستاشاپ

ماژول تجاری و فارسی پرستاشاپ

بلاگ بی نهایت پرستاشاپ

امکانات و ویژگی های ماژول:

به صورت ماژولی مجزا و فعال و غیر فعال سازی تنها با یک کلیک
امکان فوق پیشرفته اضافه شدن این فناوری به پرستاشاپ برای بهره وری در انواع سیستم ها

عملکرد ماژول بلاگ پرستاشاپ چگونه است؟

سئو را در همه موتورهای جستجو بهینه می کند.

1. ماژول وبلاگ پرستاشاپ -"چندین ماژول ها در قالب یک ماژول"

در این ماژول، قابلیت داشتن وبلاگ با همه چیزهایی که برای ساختن یک وبلاگ حرفه ای برای وب سایت تجارت الکترونیکی پرستاشاپی خود نیاز دارید، ارائه می شود. تمام ویژگی های موجود در ماژول وبلاگ با بالاترین کیفیت، با دستورالعمل های ساده و قابل فهم و تنظیمات قابل سفارشی سازی، ارائه می شود تا به بهترین شکل قابلیت وبلاگ را به وب سایت پرستاشاپی خود اضافه کنید.

ماژول وبلاگ شامل کلیه ویژگی های اصلی یک وبلاگ کامل از جمله موارد زیر است:

پست های وبلاگ

دسته بندی شاخه های وبلاگ ها

نظرات وبلاگ (محافظت شده به وسیله captcha)

گالری عکس خیره کننده

اسلایدر تصاویر زیبا

قابلیت درج جدیدترین اخبار

بایگانی پست ها

پست های برجسته و شاخص

دارای قابلیت تعیین نویسنده پست

محبوب ترین پست ها

قابلیت تنظیم پست های نویسنده

نویسندگان فعال

قابلیت لایک پست های وبلاگ توسط مشتریان

قابلیت رتبه بندی مقالات و پست های وبلاگ توسط مشتریان

امکان درج بررسی و نظرات پست ها

فید RSS

و سایر ویژگی های دیگر ...

2. طراحی زیبا و جذاب

ماژول بلاگ با توجه به سلیقه شما دارای چهار طراحی صفحه قالب است (به صورت شبکه، لیست، جعبه بزرگ- شبکه ، جعبه بزرگ-لیست). برای اطمینان از چشم­نواز بودن وبلاگ در وب سایت شما، تمام صفحات به صورت حرفه ای به شکلی به روز و مدرن طراحی شده است.

امکان تنظیم رنگ های نامحدود با قابلیت انتخاب گر رنگ: با استفاده از انتخاب گر رنگ، می­توانید رنگ های مناسبی را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

کاملاً واکنش گرا: در تمام دستگا­ه ها و تجهیزات ( موبایل، تبلت و کامپیوتر ) صفحه را عالی نشان می دهد.

3. اسلایدر تصاویر و گالری

ماژول بلاگ با توجه به اولویت های شما، با اسلایدر تصویری زیبا، همراه با جلوه های جذاب انیمیشنی و بسیاری از گزینه های کشویی مفید دیگر ارائه شده است.

ماژول بلاگ همچنین این امکان را به شما می دهد که یک صفحه گالری عکس برای وب سایت خود تنظیم نمایید. گالری عکس ایجاد شده می تواند در موقعیت های مختلف در وب سایت شما نمایش داده شود. (صفحه اصلی ، نوار کناری و ... )

4-امکان درج نویسنده مقالات و پست ها

آیا به دنبال این امکان هستید که افرادی را به عنوان همکار، در فروشگاه خود داشته باشید تا بدون نیاز به دسترسی به پنل مدیریت وب سایت شما، مسئولیت نگارش مقالات وبلاگِ وب سایت را به آن­ ها واگذار کنید؟ یا شاید فقط می خواهید مشتریان خود را ترغیب کنید که درباره مقالات شما، نظر دهند و به معرفی محصولات کمک کنند؟

با استفاده از ماژول بلاگ، می توانید گروهی از مشتریان را راه اندازی کنید تا نویسنده وبلاگِ وب سایت شما شوند و برای آن­ها به ازای نگارش مقالات، امتیازاتی خاص در نظر بگیرد.

در مرحله اول، می توانید وضعیت های مختلفی را به یک نویسنده خاص نسبت دهید. یک نویسنده می تواند فعال باشد، به حالت تعلیق دربیاید یا به حالت تعلیق درباید و به طور همزمان پست هایی که تا کنون نوشته، مخفی شوند. ثانیاً، شما ممکن است این نویسندگان را با دسترسی های بیشتری فعال کنید تا یک پستِ وبلاگ را اضافه، ویرایش و یا حذف کنند. همچنین می توانید به آنها اجازه دهید نظرات سایر مشتریان را در پست های خود مدیریت کنند.

با وجود این ویژگی، اعتبار وب سایت شما به طرز چشمگیری افزایش می یابد. پذیرش مشتری- نویسندگان نیز یک میانبر مفید برای دستیابی به دید و تعامل بیشتر اجتماعی با مشتریان است.

5. سئو (SEO) بهینه شده

بهینه سازی سئو یکی از مهمترین جنبه های ماژول بلاگ است. این ماژول با دقت مورد بررسی قرار گرفته است تا این اطمینان حاصل شود که پست های وبلاگ شما به راحتی با اولین کلمات کلیدی سئو خود در صفحه نتایج جستجو موتورهای جستجوگر محبوب مانند (Google ، Bing و ... ) به رتبه اول صفحات خواهد رسید.

متا تگ های سئو: تمام برچسب های متا، از جمله عنوان متا، کلمات کلیدی متا، توضیحات متا به طور کامل پشتیبانی می شوند و مدیریت آن ها  بسیار آسان است.

URL های بهینه سازی شده و دوستانه ( SEO-Friendly) : این ماژول می تواند URL های بهینه سازی شده ایجاد کند تا پست های وبلاگ شما به راحتی در جستجوی کلمات کلیدی Google ظاهر شوند.

برچسب های HTML سازگار با سئو: برچسب هایHTML  صد درصد با آخرین استانداردهای سئو سازگار شده اند تا این اطمینان حاصل شود که SEO-off-page شما کامل است.

SEO-off-page یا (off-site-SEO)، شاخصی است که برای تأثیرگذاری بر رتبه بندی شما، به اقدامات انجام شده در خارج از وب سایت شما، در صفحات نتایج موتور جستجو یا (SERP) می پردازد.

پشتیبانی  از قابلیت Google rich snippet:  نمایش داده های ساختار یافته برای پست های وبلاگ در نتایج جستجو، بر حسب رتبه بندی پست ها، نویسندگان، تاریخ ارسال پست و ...

فید آر اس اس (RSS FEED) : ماژول وبلاگ پرستاشاپ، پیمایش آسانی را برای مشتریان شما فراهم می کند. با بهینه سازی بهتر و بهبود ارزش سئو وب سایت شما، آن را محلی برای کسب اطلاعات بیشتر می کند و در نهایت باعث افزایش ترافیک وب سایت شما می شود.

نقشه سایت Google: یک نقشه سایت (سایت مپ) لیستی از صفحات یک وب سایت است که برای ربات های خزنده (crawlers) در دسترس است. این قابلیت به بازدید کنندگان و ربات های Google کمک می کند تا صفحات را به آسانی در وب سایت شما پیدا کنند. به راحتی می توانید با استفاده از ماژول وبلاگ پرستاشاپ، برای وب سایت خود وبلاگ ایجاد کنید.

6. نظرات ، لایک ، رتبه بندی و نظرسنجی

ماژول بلاگ برای افزایش تعامل مشتری با وبلاگ هنگام خواندن پست های آن، به بسیاری از ویژگی های مختلف مجهز شده است. مشتریان می توانند یک پست وبلاگ را در وب سایت شما لایک کنند یا به آن نظر بدهند.

شما می توانید به راحتی با استفاده از پنل مدیریت وب سایت، نظرات، لایک ها و رتبه بندی های مشتریان را به راحتی مدیریت، پیگیری، تأیید یا رد نمایید.

ماژول بلاگ، از امکان ثبت نظرات مهمان پشتیبانی می کند. این ماژول به مشتریان این امکان را می دهد تا بدون نیاز به ثبت نام در وب سایت شما، نظرات یا رتبه بندی های خود را پیرامون پست ها ثبت کنند. (می توانید این ویژگی را از طریق پنل مدیریت، فعال یا غیرفعال کنید).

در این ماژول از قابلیت امنیتی Captcha نیز پشتیبانی می شود تا مطمئن شوید که نظرات وبلاگ شما همیشه واقعی هستند و هرزنامه (درج شده توسط اسپمرها) نیستند.

نظرسنجی از مشتریان، روش عالی دیگری برای تقویت وبلاگ شما با یک سری عناصر یا ویژگی تعاملی است. ماژول بلاگ به شما این امکان را می دهد به هر پست وبلاگ امکان ثبت نظرسنجی را اضافه کنید، برای نظرسنجی ها از امنیت captcha استفاده نمایید، می توانید بازدید کنندگان را قادر به رأی دادن کنید و برای نظرسنجی ها امکان ثبت بازخورد و گزارش نظرات نامناسب یا توهین آمیز را در نظر بگیرد و ...

7. آمار و ارقام

ماژول بلاگ پرستاشاپ، یک ابزار دقیق آماری را برای شما فراهم می کند. این ماژول با استفاده از فیلتر زمان، دیدگاه ها، لایک ها و نظرات وبلاگ شما را به صورت بصری در قالب نمودار به نمایش در می آورد.

علاوه بر این، ماژول بلاگ، تمام داده های ورودی به سیستم (لاگ دیتا) از قبیل: آدرس های IP خوانندگان، مرورگرهای وب، پست هایی که کاربران خوانده اند و... را ذخیره می کند. بنابراین می توانید اطلاعات عمیق بیشتری از وب سایت و مشتریان خود بدست آورید. ممکن است از این طریق متوجه شوید که کدام مقاله وبلاگ بازدید بیشتری داشته و به این شکل پست های محبوب وبلاگ را شناسایی کنید و به محتوای آن توجه بیشتری داشته باشید. این ماژول همچنین از ویژگی clear log ( به منظور پاک کردن تمامی اطلاعات لاگ دیتا ) پشتیبانی می کند تا در میزان مصرف ظرفیت ذخیره سرور شما صرفه جویی کند.

8- واردسازی و خروجی گیری از محتوای بلاگ

این یک ویژگی منحصر به فرد است که شما بر خلاف سایر ماژول های رایگان وبلاگ پرستاشاپ، فقط در ماژول وبلاگ مشاهده می کنید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا از کلیه محتوای وبلاگ پرستاشاچی خود شامل پست های وبلاگ، دسته بندی های وبلاگ، اسلایدر تصاویر و گالری عکس را با یک کلیک خروجی بگیرید. همچنین می توانید به زودی پس از نصب ماژول بلاگ پرستاشاپ در وب سایت خود، به راحتی با یک کلیک کلیه مطالب خود را به وبلاگ جدید وب سایت خود وارد کنید.

اگر قصد دارید داده ها را در قالب پست (مقاله) به همراه بیشتر جزئیات یا ویژگی های پشتیبانی شده توسط بستر انتشار محتوایی مانند وردپرس ( WordPress ) وارد کنید، چه می کنید؟ نگران نباشید، ماژول بلاگ قادر به انتقال داده ها و مقالات شما، از وردپرس است و این روند را می توان به شکلی کاملاً ساده برای همه، با زدن یک کلیک انجام داد.

9. انعطاف پذیری و سازگاری کامل

ماژول بلاگ، انعطاف پذیر ترین ماژول وبلاگ برای پرستاشاپ است که تا به حال دیده اید. هر آنچه در نمای ظاهری وبلاگ وجود دارد را می توانید از طریق پنل مدیریت آن تنظیم کنید. این ماژول به شکل انعطاف پذیری با استفاده از HTML، CSS و PHP کدگذاری شده است، بنابراین اگر شما یک توسعه دهنده وب هستید می توانید نمایش وبلاگ را به راحتی مطابق سلیقه خود تنظیم کنید یا در صورت لزوم ویژگی های آن را گسترش دهید.

این ماژول کاملاً سازگار با نسخه های مختلف پرستاشاپ و قالب های سفارشی است. همچنین تضمین می کند که با سایر ماژول های سفارشی پس از نصب وبلاگ پرستاشاپ، سازگاری داشته باشد.

10. سهولت در استفاده  از پنل مدیریت ماژول بلاگ

پنل مدیریت ماژول بلاگ، کاملاً با فناوری جی کئوری آژاکس ( jQuery Ajax ) ساخته شده است تا تعداد دفعات بارگذاری صفحه در هنگام کار با پنل مدیریت کاهش یابد. این به شما کمک می کند تا محتوای وبلاگ خود را به سرعت مدیریت کنید (اضافه کردن، ویرایش، حذف، مرتب کردن پست ها، تغییر اسلایدر تصاویر، تأیید / عدم تایید نظرات / رتبه بندی ها و .... )

کار با پنل مدیریت وبلاگ، حتی اگر دانش فنی زیادی در اختیار شما نباشد، ساده و آسان است.

11. پشتیبانی از قابلیت چند فروشگاهی ، چند زبانه بودن و زبان های راست چین ( RTL )

پشتیبانی از قابلیت چند فروشگاهی: ماژول وبلاگ می تواند کاملاً با حالت چند فروشگاهی پرستاشاپ کار کند، می توانید برای هر فروشگاه خود پست های جداگانه ثبت کنید، دسته بندی های وبلاگ متفاوت داشته باشید و ...

پشتیبانی از قابلیت چند زبانه بودن فروشگاه: ماژول وبلاگ کاملاً با ویژگی پیش فرض چند زبانه بودن پرستاشاپ، کاملا سازگار شده است. بخش های نمای جلویی وب سایت به طور پیش فرض در تمام زبان های اصلی جهان مانند فارسی، انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، چینی، ژاپنی و عربی موجود است. شما به راحتی می توانید همه چیز را از طریق پنل مدیریت ماژول به زبان مورد نظر خود ترجمه کنید.

پشتیبانی از حالت چند زبانه بودن و زبان های راست چین RTL: اگر فروشگاه شما در کشورهایی با زبان های راست به چپ مانند فارسی، عربی، عبری، سوری و ... فعالیت دارد، این ماژول برای شما بسیار مناسب است! برای ساخت و سازگاری این ماژول برای پشتیبانی کامل از زبان های راستچین RTL، تلاش بسیار زیادی انجام گرفته است و با این قابلیت بسیار سازگار است.

مشتریان شما عاشق " ماژول BLOG - افزونه وبلاگ قدرتمند برای پرستاشاپ " خواهند بود

ماژول بلاگ یکی از بهترین راه حل های موجود برای افزایش ترافیک ورودی به وب سایت شما با ارسال پست های مفید وبلاگی در مورد محصولات، خدمات خود و ... است. ماژول وبلاگ پرستاشاپ، به وب سایت شما کمک می کند تا مشتریان ارزشمندتری جذب کرده و جامعه تجاری کسب و کار خود را به راحتی ایجاد کنید.

با ارسال پست های روزانه از طریق وبلاگ پرستاشاپ به وب سایت خود، شما نمره کلی و اعتبار سئوی وب سایت خود را در Google و سایر موتورهای جستجو بهبود می بخشید. این ماژول همچنین به شما کمک می کند تا میزان دیده شدن محصولاتتان در تمام موتورهای جستجو بهبود دهید.

نصب ماژول بلاگ بهترین مسیر برای برقراری ارتباط با مشتریان است. قابلیت هایی مانند به اشتراک گذاری اطلاعاتی در مورد محصولات، به دست آوردن بازخورد از کاربران، ارسال مقاله برای تبلیغ محصولات خود و برقراری ارتباط با مشتریان از طریق نظرات، رتبه بندی ها و لایک های آن در بسیاری از ماژول های رایگان بلاگ پرستاشاپ در دسترس نیست.

ماژول بلاگ ابزاری عالی برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات شما به مشتریان و کمک به آنها در درک بیشتر در مورد کسب و کار شماست.

 

در کنار زبان انگلیسی، ماژول بلاگ کاملاً به زبان های فارسی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی ترجمه شده است.

ماژول بلاگ پرستاشاپ کاملا یک ماژول متن باز ( اپن سورس ) است.

یک کتابچه راهنمای کاربر و دستورالعمل به عنوان مستندات ماژول، پیوست شده است.

ماژول بلاگ کاملاً با قالب های سفارشی سازگار است.

این ماژول با کلیه مرورگرهای وب شناخته شده مانند Google Chrome ، Mozilla Firefox ، Opera ، Safari ، Internet Explorer و Microsoft Edge به خوبی کار می کند و سازگار است.

 

ویژگی های منحصر به فرد ماژول بلاگ پرستاشاپ

ماژول Blog – به عنوان برترین ماژول وبلاگ پرستاشاپ، کلیه ویژگی های اساسی و لازم را که برای یک وبلاگ پرستاشاپی احتیاج است، در قالب یک پکیج قابل نصب ارائه می دهد. این ماژول بر خلاف بسیاری از ماژول های وبلاگ پرستاشاپی رایگان، دارای ویژگی های درجه یکی است که برای تحقق تمام نیازهای تجارت الکترونیکی شما بدون نیاز به هیچ گونه ماژول اضافی، طراحی شده است.

1. ویژگی های عمومی ماژول

 • پست های وبلاگ
 • تنظیم وضعیت پست وبلاگ: منتشر شده، در انتظار انتشار، پیش نویس / منتشر نشده، انتشار زمان بندی شده پست
 • دسته بندی شاخه های وبلاگ
 • نظرات وبلاگ
 • اسلایدر تصاویر
 • گالری عکس و تصاویر
 • دارای قابلیت ثبت نظرات / لایک / رتبه بندی / تعداد مشاهده پست
 • تعیین نویسنده پست (با نقش نویسنده)
 • تعیین وضعیت نویسنده: نویسنده دارای پست های فعال، معلق کردن یک نویسنده، معلق کردن یک نویسنده و مخفی کردن پست های وی در صورت لزوم
 • برچسب های وبلاگ ( تگ های بلاگ )
 • جستجوی وبلاگ ( جستجو در مطالب و مقالات وبلاگ )
 • آخرین ارسال ها
 • پست های محبوب ( بیشترین بازدید )
 • پست های مرتبط
 • محصولات مرتبط
 • پست های مرتبط در صفحه جزئیات محصول
 • پست های مرتبط در صفحه دسته بندی محصولات
 • نمایش پست های وبلاگ و گالری عکس در صفحه اصلی یا اسلایدر تصاویر
 • پشتیبانی از قابلیت کشیدن ورها کردن ( Drag & Drop ) برای مرتب کردن بلوک ها در صفحه اصلی و اسلایدر
 • پشتیبانی از کپچای تصویری ( Image Captcha ) و ریکپچا ( نسخه 2) reCAPTCHA v2 و ریکپچا ( نسخه 3)  reCAPTCHA v3  برای پست های وبلاگ
 • وارد سازی / خروجی گیری داده ها و پست ها با یک کلیک (پشتیبانی از وارد کردن مطالب و پست ها از وردپرس!)
 • دارای قابلیت انتخاب انواع داده ها برای خروجی گیری و وارد سازی
 • بیش از چهار طراحی صفحه وبلاگ مختلف شامل نمایش بصورت :
 • لیست
 • شبکه
 • جعبه بزرگ – لیست
 • جعبه بزرگ - شبکه
 • سفارشی سازی رنگ با استفاده از انتخاب گر رنگ
 • تنظیمات ایمیل اطلاع رسانی دقیق
 • نمودار آماری و گزارش بازدیدها، مانند سیاهه های مربوط به لاگ ( log )
 • پنل مدیریتی قوی، که برای مدیریت سریع و مؤثر با جی کوئری آژاکس پیاده سازی شده است
 • پشتیبانی از قابلیت چند زبانه بودن فروشگاه و زبان های راست چین RTL

2. بهینه سازی سئو

 • پشتیبانی از آدرس اینترنتی دوستانه  (Friendly URL )
 • شخصی سازی URL برای کلیه صفحات وبلاگ (پست ها، دسته ها، نویسندگان، گالری، جستجوی وبلاگ، برچسب ها و ... )
 • می توانید پست وبلاگ و شناسه دسته را در URL ها حذف کنید
 • نمایش / پنهان کردن پسوند URL ها
 • تعیین عنوان متا
 • تعیین توضیحات متا
 • ثبت کلید واژه های متا
 • گوگل ریچ اسنیپت (داده های ساختاری)
 • برچسب های HTML برای SEO بهینه شده اند
 • می توانید قابلیت URL های دوستانه را فعال یا غیرفعال کنید
 • دارای قابلیت به اشتراک گذاری پست ها در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، لینکدن و...
 • خوراک RSS
 • نقشه سایت ( سایت مپ ) گوگل

 3. نظرات ، لایک ، رتبه بندی و نظرسنجی

 • نظرات فیس بوک یا استفاده از سیستم نظرسنجی پیش فرض فروشگاه
 • دارای دکمه های به اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی
 • سیستم رتبه بندی وبلاگ با امنیت captcha تضمین شده است
 • به مشتریان اجازه دهید تا نظرات خود را ثبت کنند
 • امنیتی Captcha برای ثبت نظرات
 • پشتیبانی از امکان ثبت نظرات مهمان
 • امکان تأیید خودکار نظرات
 • تایید / رد نظرات از طریق پنل مدیریت ماژول
 • به مشتری اجازه دهید تا یک پست وبلاگ را رتبه بندی کند
 • صدور مجوز یا  عدم صدور مجوز به مشتریان برای لایک پست های وبلاگ
 • اجازه / عدم اجازه به همه برای گزارش نظرات نامناسب، توهین آمیز یا مغایر با  قوانین وب سایت
 • اعلان نامه الکترونیکی: هر زمان که مشتری نظر یا امتیاز به پستی دهد، ایمیلی به مسئول وب سایت ارسال می شود.

4. اسلایدر تصاویر

 • اسلایدر تصویری در صفحه اصلی وبلاگ
 • می توانید به راحتی اسلایدی را اضافه، ویرایش یا حذف کنید
 • دارای قابلیت ثبت عنوان ( کپشن ) برای اسلایدر تصویری
 • دارای قابلیت تنظیم سرعت چرخش و تعویض تصاویر در اسلایدر
 • دارای قابلیت روشن / خاموش کردن پخش خودکار اسلایدر
 • می توانید اسلایدر وبلاگ را به طور کلی فعال یا غیرفعال کنید

 5. گالری عکس

 • دارای صفحه گالری عکس حرفه ای با بهینه سازی سئو
 • دارای جعبه نورِ عکس زیبا، هنگام کلیک کردن روی یک عکس
 • دارای بیش از 6 طراحی جعبه نورِ عکس
 • دارای قابلیت روشن / خاموش کردن پخش خودکار گالری عکس
 • امکان تعیین سرعت چرخش اسلایدر گالری عکس
 • این ماژول از بلوک گالری عکس پشتیبانی می کند ( دارای قابلیت نمایش گالری عکس در اسلایدر یا صفحه اصلی )
 • دارای امکان تعیین اندازه عکس های سفارشی
 • امکان تعیین تعداد عکسهای سفارشی نمایش داده شده در هر صفحه
 • دارای امکان صفحه گذاری (Pagination  )

6. تنظیمات کلی

 • دارای قابلیت پیکربندی عمومی
 • دارای امکان پیکربندی سئو ( SEO )
 • دارای امکان پیکربندی پست های ماژول وبلاگ پرستاشاپ
 • امکان پیکربندی گالری تصویر
 • امکان پیکربندی اسلایدر تصاویر
 • سفارشی سازی اندازه تصویر از پیش تعیین شده
 • امکان پیکربندی لایک و نظرات مشتریان
 • امکان پیکربندی ایمیل
 • امکان پیکربندی شبکه های اجتماعی
 • امکان پیکربندی اسلایدر
 • امکان پیکربندی صفحه اصلی وبلاگ
 • امکان پیکربندی صفحه مربوط به لیست پست های وبلاگ
 • امکان پیکربندی صفحه مربوط به جزئیات پست های وبلاگ
 • امکان پیکربندی صفحه دسته بندی محصولات فروشگاه
 • امکان پیکربندی تنظیمات صفحه جزئیات محصول
 • ایجاد سازگاری با ماژول سئو بی نهایت -  برترین ماژول و ابزار سئو حرفه ای پرستاشاپ از همین شرکت تولید کننده


انتقال کل مطالب وردپرس شما به این ماژول تنها با یک کلیک!!!!
بالابردن 4 برابری سئو سایت شما به واسطه پیوند مقالات و مطالب به محصولات و جستجو بر اساس مقاله یا مطلب

بدون محدودیت به قالب مورد استفاده شما و کاملا مستقل و سازگار با همه قالب های استاندارد
پشتیبانی از چند فروشگاهی و چند زبانگی
پشتیبانی یک ماهه ماژول پس از خرید
 کاملا فارسی و بومی و ترجمه شده

سازگار با نسخه 1.6 و 1.7 پرستاشاپ

پیش نمایش ماژول بر روی یک سایت ایرانی

پیش نمایش ماژول بر روی یک سایت ایرانی

پیش نمایش ماژول بر روی پرستاشاپ

بخش کاربری (سایت)
بخش مدیریت
User: demo@demo.com
Pasword: demodemo

   به تصاویر محصول و امکانات این ماژول منحصر به فرد توجه نمائیدمشخصات فنی

سازگاری
با نسخه 1.6 و 1.7 پرستاشاپ
پشتیبانی
یک ماه
واکنش‌گرا
بله
رنگ
چند رنگه
نصب رايگان
دارد

تمایز پرستاشاپ فارسی و انتخاب ما با دیگر سایت های توسعه دهنده

توضیحات جامع در این لینک

- ما هیچ محصولی را بر خلاف دیگر سایت های خدمات دهی پرستاشاپ کد نمی کنیم

- بدون نیاز به هیچ افزونه ای در هاست مشتری نظیر دیکدرها که باعث کاهش سرعت لود سایت می شوند

- هیچ یک از محصولات ما چه قالب و چه ماژول بر خلاف دیگر سایت ها هیچ کپی رایت اجباری ندارد

- بدون تغییر در هسته پرستاشاپ به دلیل کد شوندگی محصولات سایت های دیگر

- تحویل کد سورس محصول و قابلیت تغییرات توسط شما

- پشتیبانی و خدمات پس از فروش 24 ساعته توسط تیکت

- محصولاتی از برترین طراحان دنیا با بهره وری از آخرین فناوری روز دنیا

- دارای لایسنس و حق بهره برداری توسط خریدار

- سازگاری با اکثر نسخه های پرستاشاپ و به روز رسانی برای نسخه های آینده در صورت وجود

نقدی ثبت نگردیده است

شگفت انگیز هفته