.

پرستاشاپ تدوین راهبردی سئو
پرستاشاپ تدوین راهبردی سئو

تدوین راهبردی سئو

هر کسب و کاری برای رسیدن به موفقیت نیاز به تدوین یک استراتژی قدرتمند و منحصر به فرد دارد. سئو فروشگاه شما نیز از این قانونی مستثنی نیست! اگر می خواهید رتبه SEO فروشگاه پرستاشاپ خود را بهبود دهید، رتبه های فعلی را حفظ کنید و از رقبای خود پیشی بگیرید این بسته مناسب شما خواهد بود.

با خرید بسته تدوین راهبردی سئو پرستاشاپ از پرستاشاپ فارسی چه خدماتی دریافت می کنید:

- شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند کسب و کار
- شناسایی و آنالیز رقبا
- ایجاد ساختار محتوایی و تعیین صفحات هدف
- برنامه زمانی تولید محتوا
- مشاوره تولید و بارگزاری محتوای اصولی و مناسب
- تدوین استراتژی لینک سازی داخلی و خارجی
- مشاوره همگام سازی فعالیت سایت و شبکه های اجتماعی فروشگاه
- رصد مداوم نتایج در طول دوره و ارائه گزارش و راهکار
- حذف لینک های مخرب و رهایی از جریمه گوگل

خدمات تدوین استراتژی سئو در دوره یکساله ارائه می شود.

5,000,000 تومان
تعداد

تعداد فروخته شده :

27
دفعه

تدوین راهبردی سئو پرستاشاپ

تدوین راهبردی سئو پرستاشاپ

تحقیق کلمات کلیدی ارزشمند کسب و کار شما

یکی از مهم ترین موضوعاتی که باید در بهبود رتبه سئو فروشگاه مد نظر قرار گیرد، استفاده از کلمات کلیدی ارزشمند مرتبط با آن کسب و کار است.

اما چطور می توان فهمید چه کلمات کلیدی ارزش بیشتری برای کسب و کار شما دارند؟

کدام کلمات کلیدی پتانسیل بیشتری برای جذب بازدیدکننده دارند؟

رقبای شما از چه کلمات کلیدی استفاده می کنند؟

برای رسیدن به پاسخ این سوالات، کافی است بسته تدوین راهبردی سئو پرستاشاپ فارسی را خریداری کنید تا متخصصین سئو پرستاشاپ فارسی تحقیق کلمات کلیدی (Keyword Research) را برای شما انجام داده و گزارش مفصلی همراه با پاسخ این سوالات را به شما ارائه دهند. همچنین در صورت نیاز کلمات کلیدی LSI نیز برای محصولات شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

شناسایی و آنالیز رقبا

دنیای امروز دنیای رقابت است. به خصوص زمانی که از کسب و کارهای آنلاین صحبت می کنیم، حجم و سرعت این رقابت چند برابر می شود. بنابراین اگر می خواهید کسب و کار اینترنتی خود را به موفقیت برسانید باید به دقت و به طور مداوم رقبای خود را زیر نظر داشته باشید و با تدوین استراتژی مناسب از آن ها سبقت بگیرید.

مطمئنا شناسایی و آنالیز مداوم رقبا کار ساده ای نیست و اگر بخواهید به طور مداوم این کار را انجام دهید کار دوچندان خواهد شد. لذا کارشناسان سئو پرستاشاپ فارسی با استفاده از آخرین ابزارها و تکنیک های سئو، رقبای شما را شناسایی و آنالیز کرده و به طور مداوم در گزارش های دوره ای خود نتایج و راهکارهای مرتبط را ارائه خواهند کرد.

ایجاد ساختار محتوایی و تعیین صفحات هدف

آیا می دانید باید تمرکز محتوای سایت خود را روی چه موضوعی بگذارید که ارزش بالاتری در جستجو و فروش شما داشته باشد؟

آیا می دانید بسیاری از اوقات مدیران فروشگاه های اینترنتی به اشتباه تمرکز خود را روی موضوعاتی می گذارند که ارزش پایینی دارند و حتی صفحات هدف خود را نیز بر اساس همین تصمیم اشتباه تعیین می کنند؟

متخصصین سئو پرستاشاپ فارسی به شما راهنمایی خواهند کرد که چطور ساختار محتوایی فروشگاه خود را به طور اصولی و ارزشمند ایجاد کنید و صفحات هدف خود را جهت لینک سازی های داخلی و خارجی و تبلیغات و ... برای آن تعیین کنید و مسیر درست را ادامه دهید.

برنامه زمانی و مشاوره تولید محتوای مناسب بر اساس پارمترهای سئو

هر کسب و کاری باید برای حفظ رتبه های فعلی سئو سایت خود و همچنین بهبود رتبه های مورد نیاز، برنامه ی مداومی جهت تولید محتوای اصولی و سئو شده داشته باشد. در عین حال هر کسب و کاری دارای زمان های طلایی جهت انتشار محتواست.

متخصصین پرستاشاپ فارسی در طول دوره تدوین استراتژی سئو، به شما در درج اصولی محتوا بر اساس:

- پارامترهای سئو
- عنوان مناسب
- توضیحات مناسب
- درج اصولی عنوان و توضیحات متا
- ایجاد لینک مناسب

و ... راهنمایی های لازم را ارئه کرده و همچنین با شناسایی و معرفی زمان های طلایی تولید و انتشار محتوا و در نهایت تعیین صفحات هدف به شما در رسیدن به بهترین نتیجه کمک خواهند کرد.

تدوین استراتژی لینک سازی داخلی و خارجی سایت

از مهم ترین اصول سئو می توان به لینک سازی اشاره کرد. لینک سازی سایت به دو دسته لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی تقسیم می گردد. برای مثال زمانی که مقاله ای با عنوان "راهنمای خرید بهترین قالب پرستاشاپ" ایجاد می کنید، داخل این مقاله باید بر اساس عناوین و محتوای تولید شده به "بهترین قالب های پرستاشاپ" و همچنین لینک های داخلی مرتبط لینک دهی کنید. به این کار لینک سازی داخلی می گویند.

همچنین زمانی که محصولات و خدمات خود را در خارج از سایت خود برای مثال در شبکه های اجتماعی مختلف، انجمن ها، سایت های خبری، رپورتاژها و ... معرفی می کنید و به سایت خود لینک می دهید به آن لینک سازی خارجی می گویند.

لینک سازی داخلی و خارجی در کنار هم تاثیر بسیار بالایی در بهبود رتبه شما خواهند داشت و باید کاملا دقیق، استاندارد و دارای استراتژی مشخص و منحصر به فردی باشند. متخصصین سئو پرستاشاپ فارسی استراتژی مناسب لینک سازی داخلی و خارجی شما را تدوین می کنند.

مشاوره همگام سازی فعالیت سایت و شبکه های اجتماعی

حفظ تعادل و تعامل میان فعالیت شما در سایت و شبکه های اجتماعی فروشگاهتان، یک اصل حیاتی برای دریافت نتایج مناسب است. کارشناسان سئو پرستاشاپ فارسی پیشنهادات خود را جهت همگام سازی فعالیت سایت و شبکه های اجتماعی به شما ارئه خواهند کرد.

رصد مداوم نتایج و ارائه گزارش ماهانه فعالیت ها

در طول دوره تدوین استراتژی سئو پرستاشاپ فارسی، متخصصین سئو ما همواره نتایج کارهای انجام شده روی سایت شما را بررسی و رصد می کنند. این کار کمک می کند تا بدانید در چه بخش هایی موفق عمل کرده اید و همچنین در چه بخش هایی نیاز به تغییر استراتژی دارید. در عین حال رقبای شما نیز مطمئنا سعی می کنند تا در رقابت با شما پیروز شوند لذا برای برنده شدن در این رقابت نیاز به آنالیز و شناسایی استراتژی رقبای خود به طور مداوم دارید. متخصصین پرستاشاپ فارسی به شما کمک می کنند تا همواره بهترین استراتژی ممکن را در مقابل رقبای خود داشته باشید.

در نهایت متخصصین سئو پرستاشاپ فارسی به طور ماهانه گزارش عملکرد و راهکارهای مناسب را به شما ارائه خواهند کرد.

حذف لینک های مخرب و رهایی از جریمه گوگل

بسیاری از اوقات لینک هایی از سایت شما داخل گوگل ثبت می شوند که دیگر وجود ندارند، دارای خطا هستند یا به صفحاتی با هدف اشتباه لینک شده اند. این لینک ها برای سایت و رتبه شما مخرب بوده و باید نسبت به حذف آن ها اقدام کنید. متخصصین سئو پرستاشاپ فارسی لینک های مخرب سایت شما را شناسایی کرده و در حذف آن ها از گوگل به شما کمک می کنند.

مشخصات فنی

سازگاری
با نسخه 1.6 و 1.7 پرستاشاپ

تمایز پرستاشاپ فارسی و انتخاب ما با دیگر سایت های توسعه دهنده

توضیحات جامع در این لینک

- ما هیچ محصولی را بر خلاف دیگر سایت های خدمات دهی پرستاشاپ کد نمی کنیم

- بدون نیاز به هیچ افزونه ای در هاست مشتری نظیر دیکدرها که باعث کاهش سرعت لود سایت می شوند

- هیچ یک از محصولات ما چه قالب و چه ماژول بر خلاف دیگر سایت ها هیچ کپی رایت اجباری ندارد

- بدون تغییر در هسته پرستاشاپ به دلیل کد شوندگی محصولات سایت های دیگر

- تحویل کد سورس محصول و قابلیت تغییرات توسط شما

- پشتیبانی و خدمات پس از فروش 24 ساعته توسط تیکت

- محصولاتی از برترین طراحان دنیا با بهره وری از آخرین فناوری روز دنیا

- دارای لایسنس و حق بهره برداری توسط خریدار

- سازگاری با اکثر نسخه های پرستاشاپ و به روز رسانی برای نسخه های آینده در صورت وجود

نقدی ثبت نگردیده است

شگفت انگیز هفته