.

پرستاشاپ خدمات فنی سئو
پرستاشاپ خدمات فنی سئو

خدمات فنی سئو

جهت بهبود رتبه و جایگاه سئو سایت خود، علاوه بر رعایت اصول سئو و محتوا گذاری، باید مسائل فنی مربوط به سئو نیز توجه زیادی داشته باشید. مواردی همچون:

- بهبود و بهینه سازی سرعت پرستاشاپ
- بهینه سازی و فشرده سازی کدهای پرستاشاپ و قالب
- بررسی سلامت کلی سایت
- استفاده از تگ های متای مناسب
- تنظیم بهینه CDN (شبکه توزیع محتوا)
- تنظیم سرور رسانه (Media Server)
- رفع خطاهای Google Webmaster Console، Core Web Vitals, GTMetrix، Google PageSpeed Insights
- مدیریت کدهای اسکیما و نظرات و امتیاز کاربران
- تنظیمات سرور و پیکربندی مناسب آن

کارشناسان سئو فنی پرستاشاپ فارسی جهت بهینه سازی موارد فنی مربوط به سئو سایت فروشگاه شما در کنار شما خواهند بود.

800,000 تومان
تعداد

تعداد فروخته شده :

28
دفعه

خدمات فنی سئو پرستاشاپ

خدمات فنی سئو پرستاشاپ

بهینه سازی سرعت فروشگاه پرستاشاپ شما

قطع به یقین می توان گفت اگر حتی تمامی اصول و قواعد سئو را رعایت کنید، به طور مداوم محتوای اصولی و سئو شده تولید کنید و تبلیغات گسترده دیجیتالی و فیزیکی برای سایت خود داشته باشید اما سرعت سایت شما مناسب نباشد، هیچ یک از زحماتتان به نتیجه نخواهد رسید!

در سیستم جدید گوگل با نام Google Lighthouse سرعت سرور شما و میزان Index Speed، میزان TTFB، زمان LCP و FCP، زمان TBT و CLS و زمان Time to Interactive و ... رتبه بندی و سنجیده می شوند. همانطور که مشاهده می کنید بیشتر امتیازدهی به سایت شما بر اساس "زمان" هر فاکتور می باشد لذا داشتن سرعت لود بالا بسیار حائز اهمیت است.

بهینه سازی سرعت سایت پرستاشاپ شما به دو بخش تقسیم می گردد:

1) پیکربندی فروشگاه و تنظیمات آن، فشرده سازی ها و استفاده از تگ های بهینه سازی سرعت

بخش اول کار، بررسی و بهینه سازی و اعمال تنظیمات مناسب برای فروشگاه شما می باشد. باید اطمینان حاصل کنیم که تنظیات مرتبط با سرعت سایت شما در پرستاشاپ به درستی اعمال شده باشد.

2) سرعت سرور میزبان سایت شما

زمانی که از سرعت سایت صحبت می کنیم، موضوعی که اهمیت دارد سرعت سمت سرور سایت می باشد نه سرعت مرورگر. لذا قرار داشتن سایت شما بر روی یک هاست/VPS/و یا سرور مناسب اهمیت بالایی دارد. در عین حال، داشتن سرور مناسب به تنهایی کافی نیست و تنظیمات و پیکربندی های فنی بسیار زیادی جهت بهینه سازی سرعت سمت سرور وجود دارد.

متخصصین سرور و شبکه پرستاشاپ فارسی با انجام بررسی های لازم، در صورت لزوم به شما پیشنهاد تغییر یا ارتقاء هاست/VPS/ یا سرور را ارسال خواهند کرد و در صورتی که نیازی به تغییر هاست و سرور نباشد در صورت نیاز پیکربندی های مورد نیاز برای بهینه سازی سرعت سایت پرستاشاپی شما را سمت سرور به شما اطلاع می دهند.

در صورتی که از VPS ها یا سرورهای قدرتمند پرستاشاپ فارسی استفاده می کنید، انجام پیکربندی های لازم بر روی سرور به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد. در غیر این صورت باید با شرکت هاست/سرور خود جهت اعمال پیکربندی ها مکاتبه کنید. همچنین اگر امکان دسترسی متخصصین سرور پرستاشاپ فارسی به پیکربندی سرور سایت شما وجود داشته باشد، اعمال این پیکربندی ها با دریافت هزینه مجزا امکان پذیر می باشد.

بهینه سازی کدهای سایت

متخصصین سئو پرستاشاپ فارسی با انجام بررسی های لازم روی کدهای سایت و قالب شما، در صورت نیاز بهینه سازی هایی را برای شما اعمال خواهند کرد. این بهینه سازی و فشرده سازی ها باعث همگام شدن سایت با استانداردهای روز می گردد. همچنین تنظیمات مرتبط با بهینه سازی کدهای سایت و فشرده سازی های مرتبط نیز بررسی و اعمال خواهد شد.

در صورتی که نیاز به بهینه سازی گسترده در سورس قالب سایت پرستاشاپ شما باشد، موارد مورد نیاز جهت ارجاع به طراح قالب شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت و مسئولیت این بهینه سازی با طراح قالب خواهد بود. در صورت عدم امکان طراح برای اعمال این بهینه سازی ها، ممکن است نیاز به تغییر قالب فروشگاه پرستاشاپ خود داشته باشید.

بررسی سلامت کلی سایت

بخش های فنی و غیر فنی مختلف فروشگاه پرستاشاپی شما با یکدیگر در ارتباط بوده و در صورت وجود اخلال در عملکرد هریک از آن ها، سایر بخش ها نیز با مشکل مواجه خواهند شد. به همین دلیل، سلامت کلی سایت شما باید مورد بررسی و چکاپ قرار گرفته و ایرادات احتمالی آن رفع گردد.

در چکاپ سلامت سایت شما مواردی همچون:

- وجود و بهینه بودن فایل Robots.txt
- ریدایرکت ها
- نقشه سایت (Site Map)
- خطاهای 404
- واکنش گرایی (ریسپانسیو) بودن قالب
- وضعیت خزش (Crawling) فروشگاه شما

مورد بررسی قرار می گیرد.

پیاده سازی تگ های فنی سرعت

تگ هایی جهت بهینه سازی سرعت لود فونت ها و سورس های خارجی و داخلی سایت شما وجود دارند همچون قابلیت Font Swap، تگ های preload و همچنین تگ های dns-prefetch که توسط متخصصین سئو پرستاشاپ فارسی در صورت نیاز برای فروشگاه پرستاشاپ شما اعمال خواهند شد.

تنظیم و پیکربندی CDN (شبکه توزیع محتوا)

شبکه توزیع محتوا یا همان Content Delivery Network که اختصارا CDN نامیده می شوند به سایت شما کمک می کنند تا:

  1. سرعت بارگزاری و نمایش صفحات سایت شما به بازدیدکنندگان افزایش یابد
  2. امنیت سایت شما ارتقا پیدا کند
  3. پهنای باند شما افزایش پیدا کند (بسته به تعداد node)
  4. نتایج جستجو و رتبه دهی سایت شما بهبود یابد
  5. میزان پایداری سایت شما به دلیل Load Balancing و تقسیم ترافیک بهبود یابد

در صورتی که تمایل دارید در مورد CDN ها اطلاعات بیشتری کسب کنید اینجا کلیک کنید.

متخصصین سرور پرستاشاپ فارسی، به شما در انتخاب CDN مناسب از شرکت هایی همچون ابر آروان، CloudFlare و ... کمک کرده و تنظیمات لازم را جهت فعالسازی CDN روی سایت شما اعمال خواهند کرد تا نه تنها در نتایج جستجو رتبه های بالاتری داشته باشید، بلکه تجربه گشت و گذار بهتری را برای بازدیدکنندگان سایت خود رقم بزنید.

تنظیم سرورهای رسانه (Media Servers)

سرورهای رسانه پرستاشاپ به شما کمک می کنند تصاویر، فایل های CSS و فایل های JS سایت شما اصطلاحا به صورت Cookie Free Domain بارگزاری شوند. می توان از زیردامنه (Sub Domain) جهت تنظیم سرورهای رسانه استفاده نمود اما برای فعالسازی سرورهای رسانه به صورت کاملا اصولی و موثر ممکن است نیاز به تهیه دامنه ای مجزا، تهیه CDN و همچنین انجام پیکربندی هایی سمت سرور داشته باشید.

بهینه سازی خطاهای گزارش شده در وبمستر گوگل، Core Web Vitals و سایر سرویس ها

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده که سایت خود را در کنسول Webmaster گوگل یا سرویس هایی همچون GTMetrix و Google PageSpeed Insights بررسی کرده باشید و مشاهده کنید که در گزارش های آن ها خطاها و هشدارهایی مبنی بر وجود مشکل در سایت، سرعت و یا بخش Core Web Vitals وجود دارد.

گرچه رفع و بهینه سازی 100% تمامی این خطاها و هشدارها ممکن است امکان پذیر نباشد چراکه به فاکتورهای بسایر زیادی وابسته هستند (همچون محل سرور، فاصله سرویس درخواست کننده تا محل سرور، سرعت اینترنت، سرعت نت سرور، قالب، تنظیمات و ...)، اما متخصصین پرستاشاپ فارسی به شما کمک خواهند کرد بیشترین بهینه سازی را در راستای رفع خطاها و هشدارهای گزارش شده داشته باشید.

بررسی و درج کدهای اسکیما (Schema) | ریچ اسنیپت ها (Rich Snippets)

کدهای اسکیما یا همان Schema Markup که با عنوان ریچ اسنیپت ها (Rich Snippets) نیز شناخته می شوند، کدهایی هستند که در بخش های مناسب کدهای سایت شما قرار گرفته و در واقع کار آن ها راهنمایی موتور جستجوی گوگل برای درک بهتر سایت شما می باشد. حتما تا به حال هنگام جستجو در گوگل با نتایجی برخورد داشتید که قیمت یک محصول در آن نتیجه درج شده باشد، یا امتیازی که کاربران به آن محصول داده اند نمایش داده شده باشد و نتایجی از این قبیل. همه این ها با پیاده سازی کدهای اسکیما امکان پذیر می باشد.

البته باید توجه داشته باشید هیچ تضمینی برای نمایش کدهای اسکیما درج شده در سایت شما در نتایج گوگل وجود ندارد. در واقع این خود گوگل است که تصمیم میگیرد آیا این بخش ها را در نتایج مربوط به سایت شما نمایش دهد یا خیر. در مقاله ای با عنوان "12 دلیل که ریچ اسنیپت های شما نمایش داده نمی شوند" به این موضوع به طور مفصل پرداخته ایم.

مشخصات فنی

سازگاری
با نسخه 1.6 و 1.7 و 8 پرستاشاپ

تمایز پرستاشاپ فارسی و انتخاب ما با دیگر سایت های توسعه دهنده

توضیحات جامع در این لینک

- ما هیچ محصولی را بر خلاف دیگر سایت های خدمات دهی پرستاشاپ کد نمی کنیم

- بدون نیاز به هیچ افزونه ای در هاست مشتری نظیر دیکدرها که باعث کاهش سرعت لود سایت می شوند

- هیچ یک از محصولات ما چه قالب و چه ماژول بر خلاف دیگر سایت ها هیچ کپی رایت اجباری ندارد

- بدون تغییر در هسته پرستاشاپ به دلیل کد شوندگی محصولات سایت های دیگر

- تحویل کد سورس محصول و قابلیت تغییرات توسط شما

- پشتیبانی و خدمات پس از فروش 24 ساعته توسط تیکت

- محصولاتی از برترین طراحان دنیا با بهره وری از آخرین فناوری روز دنیا

- دارای لایسنس و حق بهره برداری توسط خریدار

- سازگاری با اکثر نسخه های پرستاشاپ و به روز رسانی برای نسخه های آینده در صورت وجود

نقدی ثبت نگردیده است

شگفت انگیز هفته