.

پرستاشاپ خدمات مشاوره سئو
پرستاشاپ خدمات مشاوره سئو

خدمات مشاوره سئو

خدمات مشاوره ای بهبود رتبه سئو فروشگاه های پرستاشاپی

- مشاوره تولید محتوای اصولی
- مشاوره مدیریت سایت
- مشاوره لینک سازی و رپورتاژ
- مشاوره تبلیغات و برندینگ سایت
- مشاوره مدیریت شبکه های اجتماعی
- مشاوره استراتژی بهبود رتبه سایت

خدمات مشاوره سئو پرستاشاپ فارسی توسط مجرب ترین متخصصین سئو پرستاشاپ در ایران انجام می گردد.

خدمات مشاوره سئو پرستاشاپ فارسی به صورت آنلاین به مدت زمان یک ساعت در واتساپ و دیگر شبکه های اجتماعی قابل برگزاری می باشد

150,000 تومان
تعداد

تعداد فروخته شده :

35
دفعه

خدمات مشاوره ای بهبود رتبه سئو فروشگاه های پرستاشاپی

مشاوره تولید محتوای اصولی سئو شده

تولید محتوای اصولی، یک اصل کلیدی برای بهبود رتبه شماست. تجربه ثابت کرده است سایت هایی که به طور مداوم محتوای اصولی و سئو شده تولید می کنند از امتیاز بالاتر و رتبه بهتری در نتایج گوگل نسبت به رقبای خود برخوردار خواهند بود.

تولید محتوا باید بر اساس استاندارهای روز سئو باشد، حداقل تعداد کلمات در آن رعایت شده باشد، عناوین و توضیحات متا در آن مد نظر قرار گرفته باشد و همچنین قبل از درج و تولید برای آن تحقیق کلمات کلیدی (Keyword Research - کیورد ریسرچ) و همچنین کلمات کلیدی LSI انجام شده باشد.

متخصصین پرستاشاپ فارسی آماده ارائه مشاوره تولید محتوای اصولی و سئو شده به شما می باشند.

مشاوره مدیریت اصولی سایت + بررسی وضعیت کلی

به جرأت می توان گفت مدیر یک وبسایت/فروشگاه مهم ترین نقش را در بهبود رتبه سایت خود دارد. متخصصین پرستاشاپ فارسی با بررسی وضعیت کلی سایت، به شما در جهت مدیریت اصولی سایت فروشگاهی پرستاشاپ خود، بررسی ماژول های مورد نیاز سایت، مشاوره بهبود URL های فروشگاه و ... کمک خواهند کرد تا با تدوین اصول مدیریت فروشگاه خود به بهترین نتایج دست یابید.

مشاوره لینک سازی فروشگاه + فیلم درج اصولی رپورتاژ

لینک های وبسایت همان آدرس هایی هستند که در مرورگر کاربران را به صفحات هدف هدایت می کنند

بنابر این لینک برای یک وبسایت همانند یک خودرو برای هدایت مشتری ست. هرچه خودروی شما بهتر و استانداردتر باشد و از بهترین مسیر مشتری را هدایت کنید، رضایت، کیفیت و کمیت مشتریان خود را بالاتر خواهید برد. لذا اگر لینک سایت شما استاندارد بوده و دارای تمامی ویژگی ها و مسیرهای مناسب باشد، تاثیر آن در میزان بازدید، رتبه و فروش شما ملموس و مشخص خواهد بود.

علاوه بر لینک سازی داخلی که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، لینک سازی خارجی نیز به شدت در بهبود رتبه سئو شما موثر می باشد. یکی از راه های لینک سازی خارجی، درج رپورتاژ در سایت ها و وبلاگ های مناسب می باشد. اما درج و تولید رپورتاژ برای هر وب سایت اصول و قواعدی دارد که متخصصین پرستاشاپ فارسی در کنار مشاوره لینک سازی، فیلم درج اصولی رپورتاژ را نیز برای شما ارسال خواهند کرد.

مشاوره تبلیغات و برندینگ فروشگاه پرستاشاپ

یکی از بزرگترین دغدغه های فروشگاه هایی که با فروشگاه ساز پرستاشاپ راه اندازی شده اند، نحوه شروع اصولی کمپین های تبلیغاتی همچون گوگل ادوردز و برندینگ سایت فروشگاه جهت دریافت بهترین نتیجه می باشد. متخصصین پرستاشاپ فارسی به شما در اجرای کمپین های تبلیغاتی و برند سازی فروشگاهتان کمک خواهند کرد.

مشاوره بهترین روش مدیریت شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی این روزها عضو جدایی ناپذیر بازاریابی سایت ها و فروشگاه ها هستند. شبکه های اجتماعی شما محلی برای تبلیغات، ارتباط با مشتریان، اطلاع رسانی ها و ... هستند که نه تنها بین شما و مشتریان شما ارتباط عمیقی را برقرار می کنند، بلکه موتورهای جستجو به خصوص گوگل به طرز چشمگیری به تعامل مشتریان سایت شما با شبکه های اجتماعی آن توجه می کنند و در رتبه بندی سایت آن را مد نظر قرار می دهند.

همچنین شبکه های اجتماعی باعث بیشتر دیده شدن سایت شما، هدایت ترافیک بیشتر به سایت، ایجاد اعتبار برای سایت و تعامل بهتر با مشتریان می شوند. مدیریت شبکه های اجتماعی اصول، قواعد و ساعات طلایی دارد که برای هر وبسایت و فروشگاه به طور مجزا باید تدوین و تعیین گردد. متخصصین پرستاشاپ فارسی آماده ارائه مشاوره بهترین روش های مدیریت شبکه های اجتماعی شما هستند!

مشاوره استراتژی سئو پرستاشاپ

سئو پرستاشاپ و بهبود رتبه نتایج وب سایت در موتور جستجوی گوگل برای هر وبسایت بر اساس زمینه کاری، جایگاه فعلی، محصولات و خدماتی که فروشگاه ارائه می کند، سیاست های سایت و ... راهکار متفاوتی خواهد داشت. بنابر این نمی توان برای همه نسخه ای کلی پیچید تا بتوانند سئو خود را بهبود دهند. در عین حال با توجه به آپدیت های الگوریتم های گوگل و تغییر استانداردهای سایت و همچنین فعالیت رقبا، باید همواره استراتژی مناسبی برای حفظ و بهبود رتبه های سایت خود داشته باشید.

متخصصین مجرب پرستاشاپ فارسی به شما کمک خواهند کرد استراتژی منجصر به فرد خود را جهت پیشی گرفتن از رقبای خود داشته باشید و همواره در نتایج گوگل بهترین رتبه ها را کسب کنید.

نتیجه گیری نهایی

خدمات مشاوره سئو پرستاشاپ فارسی بسته به نیاز شما برای عناوینی که در توضیحات آن درج شده ارائه می گردد. لطفا توجه داشته باشید که هیچ شخص، شرکت و کارشناسی نمی تواند تضمین 100 درصدی برای بهبود رتبه شما ارئه کند و اگر با چنین اشخاصی برخورد کردید، یقین داشته باشید جز کسب سود هدف دیگری ندارند.

بهبود رتبه سئو به عوامل بسیار زیادی همچون سرور، نحوه مدیریت فروشگاه و سیاست های برخورد با مشتریان، حتی نحوه ارسال و پردازش سفارشات، نحوه پشتیبانی، ساختار سایت، فعالیت رقبا و ... به طور مستقیم و غیر مستقیم وابسته می باشد. متخصصین پرستاشاپ فارسی تلاش می کنند با در اختیار گذاشتن تجربیات و استانداردهای روز و همچنین استراتژی منحصر به فرد برای شما بهترین نتیجه بهبود رتبه SEO ممکن را رقم بزنند.

مشخصات فنی

سازگاری
با نسخه 1.6 و 1.7 پرستاشاپ

تمایز پرستاشاپ فارسی و انتخاب ما با دیگر سایت های توسعه دهنده

توضیحات جامع در این لینک

- ما هیچ محصولی را بر خلاف دیگر سایت های خدمات دهی پرستاشاپ کد نمی کنیم

- بدون نیاز به هیچ افزونه ای در هاست مشتری نظیر دیکدرها که باعث کاهش سرعت لود سایت می شوند

- هیچ یک از محصولات ما چه قالب و چه ماژول بر خلاف دیگر سایت ها هیچ کپی رایت اجباری ندارد

- بدون تغییر در هسته پرستاشاپ به دلیل کد شوندگی محصولات سایت های دیگر

- تحویل کد سورس محصول و قابلیت تغییرات توسط شما

- پشتیبانی و خدمات پس از فروش 24 ساعته توسط تیکت

- محصولاتی از برترین طراحان دنیا با بهره وری از آخرین فناوری روز دنیا

- دارای لایسنس و حق بهره برداری توسط خریدار

- سازگاری با اکثر نسخه های پرستاشاپ و به روز رسانی برای نسخه های آینده در صورت وجود

نقدی ثبت نگردیده است

شگفت انگیز هفته