.

لینک های داخلی سئو پرستاشاپ ماژول پرستاشاپ
لینک های داخلی سئو پرستاشاپ ماژول پرستاشاپ
لینک های داخلی سئو پرستاشاپ ماژول پرستاشاپ لینک های داخلی سئو پرستاشاپ ماژول پرستاشاپ

لینک های داخلی سئو پرستاشاپ

اگر می خواهید به افزایش سئوی سایت خود کمک شایانی نمائید یکی از برترین موارد سئو و افزایش رتبه شما در موتورهای جستجوگر ساخت لینک های داخلی در صفحات سایت شماست که با ماژول لینک های داخلی سئو پرستاشاپ به صورت هوشمند توسط کلمات کلیدی که در پیکربندی ماژول تعیین می نمائید بدون نیاز به لینک گذاری دستی و ویرایش تک تک صفحات قادر به درج لینک های داخلی هوشمند و کاملا خودکار خواهید بود.

88,000 تومان

سفارشی سازی محصول

دامنه سایت خود را نوشته و دکمه "ثبت دامنه" را برگزینید
  • بیشترین نویسه : 50
تعداد

تعداد فروخته شده :

131
دفعه

لینک های داخلی سئو پرستاشاپ

ماژول تجاری و فارسی پرستاشاپ

لینک های داخلی سئو پرستاشاپ

معرفی و کارکرد لینک های داخلی سئو پرستاشاپ در جستجو های گوگل:

لینک های داخلی یا Internal Links، هایپرلینک هایی هستند که از یک دامنه به همان دامنه ارجاع داده می شوند. به طور عامیانه تر یک لینک داخلی، لینکی است که به صفحه دیگری از همان سایت اشاره می شود.

این نوع لینک ها به سه دلیل زیر ارزشمند هستند:

  • به کاربران این فرصت را می دهند که به راحتی در بین صفحات جا به جا شوند.
  • آنها در ایجاد سلسله مرتب صفحات کمک می کنند.
  • آنها موجب تقسیم شدن اعتبار یک صفحه در بین صفحات داخلی آن می شوند.

آیا در سئو سایت بایست به لینک های داخلی نیز اهمیت داد؟:

لینک های داخلی از جمله موارد مهم در سئو می باشند که از اهمیت ویژه ای برخوردارند. در این مقاله به بررسی هجده فاکتور در لینک های داخلی می پردازیم و هر یک را به طور مفصل تشریح خواهیم کرد و چگونگی تاثیر این فاکتور ها را مورد بررسی قرار می دهیم. با اینکه امروزه بحث لینک های داخلی از موضوعات جذاب سئو می باشد و استراتژی اشتباه در این کار موجب ضررهای جبران ناپذیری در سئو سایت می گردد. بنابراین شما می بایست با فاکتورهای تاثیر گذار در لینک های داخلی آشنا باشید تا از گام های اشتباه در این کار بپرهیزید.

ویژگی های لینک های داخلی:

بحث را با موضوعاتی که کاملا ثابت شده برای لینک های داخلی هستند شروع می کنیم. منظور ما از لینک های داخلی لینکی است که در سایت وجود دارد و به صفحه دیگری از سایت خودمان هدایت می شود. این گونه لینک ها معمولا به شکل انکر تکست هستند و عبارت نوشته شده در انکر تکست معمولا نام صفحه لینک شده یا عبارتی با همان مضمون می باشد.لینک های داخلی به کاربران کمک می کند تا از یک صفحه به صفحه دیگر سایت منتقل شوند و از دیگر صفحات سایت نیز بازدید کنند. در زمان های ابتدایی پیدایش اینترنت این مسئله از اهمیتی برخوردار نبود اما امروزه به خاطر مسئله سئو سایت، لینک های داخلی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده اند.همچنین نوع رفتار موتورهای جستجو نیز نسبت به لینک های داخلی و خارجی متفاوت می باشد. با این حال لینک های داخلی در رتبه و اعتبار سایت دارند و همچنین در نوع آنالیز سایت توسط موتورهای جستجو تاثیر گذارند.

1. انکر تکست در واقع محتوای لینک داخلی خود را در کوتاه ترین عبارت ممکن بیان می کند و به بیننده یک تصور اولیه از محتوای داخل صفحه لینک شده را می دهد.

2. نوع استفاده لینک از نیز از اهمیت برخوردار است و در صورتی که لینک، دارای اشتباهات املایی باشد و یا صفحه مورد نظر دارای خطا باشد، مشکلاتی را برای سئو ایجاد می کند.همچنین در مواردی که سعی می شود که یک انکر تکست برای گرفتن رنک بالاتر در همه جای سایت به شکل تکراری استفاده گردد نیز قوانین سختگیرنه ای از طرف گوگل وجود دارد. گوگل از این کار بسیار متنفر است و در صورت مشاهده، آن سایت را جریمه می کند.استفاده از این گونه لینک سازی ها که اغلب در فوتر یا هدر وبسیات مشاهده می شود کار خوبی نیست و از ایندکس شدن صفحات یا گرفتن رنگ خوب در موتور جستجوی گوگل جلوگیری می کند. همچنان که گوگل در جریمه کردن این گونه فعالیت ها سخت گیر است، در برگردندان تغییر وضعیت به حالت طبیعی نیز بسیار منعطف می باشد. کافیست که این لینک های تکراری را از صفحات سایت حذف کرده تا رفتار متفاوت گوگل را مشاهده کنید.

3. هدف لینک ها نیز از یک جا به جای دیگر مهم است.

4. اهمیت صفحه لینک شده نیز از فاکتورهای مورد بحث می باشد.اگر در سایت شما صفحاتی وجود دارد که دارای بک لینک های بسیار زیاد از سایت های دیگر است، به همان نسبت نیز می بایست در دادن لینک های داخلی به آن صفحات نیز توجه کنید. گرفتن بک لینک از سایت های معتبر رتبه صفحه را بالا می برد و لینک دادن داخلی به آن نیز به کاربران کمک می کند تا دسترسی آسانتری به این صفحات پر ارزش داشته باشند و وجود این ساختار و ایجاد تعادل در بین لینک های داخلی و بک لینک ها، ارزش آن صفحات را دو چندان می کند و یکی از سیگنال های بسیار مثبت برای موتورهای جستجو برای دادن رنک بالاتر به این صفحات است.

5. ارتباط صفحات نیز از فاکتورهای مورد توجه است. لینک دادن از یک صفحه به صفحه دیگری که از نظر محتوا نیز مشابه با یکدیگر هستند، از ارزش بالاتری نسبت به لینک دادن از یک صفحه کاملا نا مرتبط می باشد. این کار از نظر موتور جستجوی گوگل نیز کار بسیار مثبتی است و امتیاز خوبی برای آن قائل می شود.

6. اولین لینک صفحه، طبق آزمایش هایی که از طرف کارشناسان انجام شده است، مهمترین آن می باشد. در صورتی که در یک صفحه چند لینک با انکر تکست های متفاوت به یک لینک مشخص وجود داشته باشد، طبق تجربه صرفا اولین انکر تکست برای گوگل مهم است و معمولا به بقیه انکر تکست ها توجهی نمی کند.

7. نوع لینک نیز از اهمیت برخوردار است. لینک گذاری با استفاده کدهای HTML به مراتب بهتر از استفاده از کدهای جاوا اسکریپت می باشد. بعضا مشاهده می شود که برای زیباسازی صفحات از کدهای جاوا اسکریپت و تصاویر برای لینک دادن به دیگر صفحات استفاده می شود. اما تجربه نشان می دهد که لینک دادن با استفاده از کلمات، اعتبار بیشتری را برای صفحات به بار می آورد. همانطور که در مطلب متن جایگزین تصاویر چیست نیز بیان شد، در صورت لزوم استفاده از تصاویر برای لینک دادن، متن جایگزین عکس ها را فراموش نکنید. چرا که این متن نقش کلمات را در انکر تکست بازی می کند.

کمبود لینک های داخلی، اثرات منفی در آنالیر و خزیدن وب سایت توسط موتورهای جستجو را به دنبال دارد.:

کم بودن لینک های داخلی مانع از ایندکس شدن و گرفتن رتبه از گوگل می شود و اثرات خوبی را به دنبال نخواهد داشت. بعضا اتفاق می افتد که شما سایت خود را در وبسایت آنالیزور مانند MOZ تست می کنید و در گزارشات آنالیز متوجه می شوید که بک لینک های بسیاری به یک صفحه سایت داده شده اما هیچ لینک داخلی برای آن در وبسیات وجود ندارد. این مسئله در صورت ادامه می تواند بسیار بغرنج گردد و سئو منفی را برای سایت به همراه داشته باشد.

ساخت خودکار لینک های داخلی بدون دخالت شما با ماژول لینک های داخلی سئو پرستاشاپ :

با این ماژول بسیار ویژه شما قادر خواهید بود که به صورت کاملا هوشمند و مدیریت شده با پشتیبانی از تمامی صفحات اعم از صفحه محصول، صفحه شاخه ، مدیریت محتوا، شاخه مدیریت محتوا،نام محصول،برچسب های محصول،لینک هوشمند محصول ،عنوان متای محصول، نام برند و نام فراهم کننده اقدام به تولید این لینک ها با لینک مشخص و تعیین شده توسط شما را فراهم نمائید تا بدون اینکه نیاز به ویرایش تک تک محصولات داشته باشید و لینک گذاری تک تک کلمات آن برای دست یابی به لینک داخلی و افزایش دو برابر سئوی سایت شما اقدام به تولید لینک داخلی به صورت هوشمند نمائید و برای تمامی سایت شما در همه صفحات

امکانات و ویژگی های ماژول:

به صورت ماژولی مجزا و فعال و غیر فعال سازی تنها با یک کلیک
فعال سازی قابلیت ساخت کاملا خودکار و هوشمند لینک های داخلی در کل صفحات سایت شما
قابلیت تعیین نامحدود کلمه کلیدی برای لینک دهی کاملا خودکار و هوشمند کلمه تعیین شده در تمام سایت شما
افزایش چند برابری رتبه و سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر)
افزایش چند برابری ماندگاری مشتری در سایت شما به واسطه کلیک و بسط سایت شما
امکان تعیین اولویت کلمات کلیدی برای تمام بخش ها و موارد در تمامی صفحات سایت شما
افزایش چند برابری بازدید سایت شما به واسطه فرود در لینک مورد نظر
پشتیبانی از تمامی صفحات اعم از صفحه محصول، صفحه شاخه ، مدیریت محتوا، شاخه مدیریت محتوا،نام محصول،برچسب های محصول،لینک هوشمند محصول ،عنوان متای محصول، نام برند و نام فراهم کننده
پشتیبانی از امکان انتخاب صفحه یا صفحات مورد نظر برای درج خودکار
پشتیبانی از قابلیت تعیین کمترین طول کلمات کلیدی
پشتیبانی از قابلیت هوشمند حساس به بزرگ و کوچکی متن
پشتیبانی از تعیین و تغییر قالب لینک تولیدی در لینک های داخلی
پشتیبانی از تعیین نامحدود کلمه کلیدی نادیده گرفته شده
پشتیبانی از تعیین تعداد بیشترین لینک های ساخته شده
پشتیبانی از تعیین تعداد بیشترین مجموع لینک ها در صفحه
پشتیبانی از تعیین تعداد بیشترین کلمه کلیدی
پشتیبانی از تعیین تعداد بیشترین کلمه کلیدی یک لینک
پشتیبانی از تعیین گشایش لینک در پنجره جدید
پشتیبانی از تعیین NOFOLLOW کردن لینک خارجی
پشتیبانی از تعیین نامحدود لینک لیست سفید برای خاصیت NOFOLLOW
پشتیبانی از تعیین تعداد بیشترین کلمه کلیدی یک لینک
دارای شناسه یکتای هوشمند برای توسعه دهندگان برای درج در هر بخشی نظیر PHP یا TPL
کاملا واکنش گرا و سازگار با انواع مرورگرها و موبایل و تبلت
کاملا فارسی و بومی و ترجمه شده
سازگار با نسخه 1.6 و 1.7 پرستاشاپ
پشتیبانی از چند فروشگاهی و چند زبانگی
پشتیبانی یک ماهه ماژول پس از خرید

   به تصاویر محصول و امکانات این ماژول منحصر به فرد توجه نمائید

لینک های داخلی سئو پرستاشاپ

مشخصات فنی

سازگاری
با نسخه 1.6 و 1.7 پرستاشاپ
پشتیبانی
یک ماه
واکنش‌گرا
بله
نصب رايگان
دارد

تمایز پرستاشاپ فارسی و انتخاب ما با دیگر سایت های توسعه دهنده

توضیحات جامع در این لینک

- ما هیچ محصولی را بر خلاف دیگر سایت های خدمات دهی پرستاشاپ کد نمی کنیم

- بدون نیاز به هیچ افزونه ای در هاست مشتری نظیر دیکدرها که باعث کاهش سرعت لود سایت می شوند

- هیچ یک از محصولات ما چه قالب و چه ماژول بر خلاف دیگر سایت ها هیچ کپی رایت اجباری ندارد

- بدون تغییر در هسته پرستاشاپ به دلیل کد شوندگی محصولات سایت های دیگر

- تحویل کد سورس محصول و قابلیت تغییرات توسط شما

- پشتیبانی و خدمات پس از فروش 24 ساعته توسط تیکت

- محصولاتی از برترین طراحان دنیا با بهره وری از آخرین فناوری روز دنیا

- دارای لایسنس و حق بهره برداری توسط خریدار

- سازگاری با اکثر نسخه های پرستاشاپ و به روز رسانی برای نسخه های آینده در صورت وجود

نقدی ثبت نگردیده است

شگفت انگیز هفته