.

پرستاشاپ گفتگوی واتس اپ پیشرفته
پرستاشاپ گفتگوی واتس اپ پیشرفته
پرستاشاپ گفتگوی واتس اپ پیشرفته پرستاشاپ گفتگوی واتس اپ پیشرفته پرستاشاپ گفتگوی واتس اپ پیشرفته پرستاشاپ گفتگوی واتس اپ پیشرفته پرستاشاپ گفتگوی واتس اپ پیشرفته پرستاشاپ گفتگوی واتس اپ پیشرفته پرستاشاپ گفتگوی واتس اپ پیشرفته

گفتگوی واتس اپ پیشرفته

از طریق واتس اپ، محبوب ترین برنامه پیام رسانی، با ماژول گفتگوی واتس اپ پیشرفته پرستاشاپ با مشتریان خود گفتگو کنید. ماژول ضروری برای فروشگاه شما این شما را قادر می سازد تا روابط قوی تری با مشتریان خود ایجاد کنید و آنها را در خریدهای خود به صورت لحظه ای راهنمایی و کمک کنید. اکنون مشتریان شما می توانند از طریق واتس اپ و مستقیماً از فروشگاه شما به تلفن همراه خود با شما تماس بگیرند! استفاده از یکی از پرکاربردترین برنامه های پیام رسان در جهان. مشتریان شما نیازی به داشتن شماره تلفن شما در لیست مخاطبین خود ندارند. تنها با فشار دادن یک دکمه، برنامه واتس اپ برای ارسال پیام به شما باز می شود.

97,000 تومان

سفارشی سازی محصول

دامنه سایت خود را نوشته و دکمه "ثبت دامنه" را برگزینید
  • بیشترین نویسه : 50
تعداد

تعداد فروخته شده :

30
دفعه

گفتگوی واتس اپ پیشرفته پرستاشاپ

ماژول تجاری و فارسی پرستاشاپ

گفتگوی واتس اپ پیشرفته پرستاشاپ

امکانات و ویژگی های ماژول:

به صورت ماژولی مجزا و فعال و غیر فعال سازی تنها با یک کلیک

از طریق واتس اپ، محبوب ترین برنامه پیام رسانی، با ماژول گفتگوی واتس اپ پیشرفته پرستاشاپ با مشتریان خود گفتگو کنید. ماژول ضروری برای فروشگاه شما این شما را قادر می سازد تا روابط قوی تری با مشتریان خود ایجاد کنید و آنها را در خریدهای خود به صورت لحظه ای راهنمایی و کمک کنید.

اکنون مشتریان شما می توانند از طریق واتس اپ و مستقیماً از فروشگاه شما به تلفن همراه خود با شما تماس بگیرند! استفاده از یکی از پرکاربردترین برنامه های پیام رسان در جهان.

مشتریان شما نیازی به داشتن شماره تلفن شما در لیست مخاطبین خود ندارند. تنها با فشار دادن یک دکمه، برنامه واتس اپ برای ارسال پیام به شما باز می شود.

اکنون با WhatsApp Business سازگار است! شماره حرفه ای خود را پیکربندی کنید و از مزایایی که واتس اپ به کاربران تجاری خود ارائه می دهد حداکثر استفاده را ببرید. کسب و کار شما می تواند با استفاده از ابزارهایی برای خودکارسازی، سازماندهی و پاسخ سریع به پیام ها، به راحتی با مشتریان خود تعامل داشته باشد. تلفن ثابت معمولی پشتیبانی می شود.

WhatsApp محبوب ترین برنامه چت در بیش از نیمی از جهان است. واتس اپ محبوب ترین برنامه پیام رسان در 109 کشور است که 58 درصد از 187 کشور را تشکیل می دهد. چت WhatsApp برای مشتریان شما راحت است بسیاری از مشتریان آنلاین در حالی که در حال خرید هستند، از یک شخص، زنده، کمک می خواهند. در واقع، اکثر مصرف کنندگان آنلاین می گویند که داشتن امکان پاسخگویی به سؤالات آنها توسط شخصی در حین خرید آنلاین یکی از مهمترین ویژگی هایی است که یک فروشگاه آنلاین می تواند ارائه دهد.

یک سیستم چت آنلاین به مشتریان شما امکان دسترسی فوری به کمک را می دهد. زمان انتظار بسیار کمتر از یک تماس تلفنی است و مشتریان می توانند در زمانی که منتظر پاسخ شما هستند کارهای دیگری را انجام دهند. چت واتس اپ فروش را افزایش می دهد نکته کلیدی این است که مشتریان شخصی را دارند که در صورت سردرگمی یا سؤالی که می تواند به معنای از بین رفتن فروش باشد، می تواند بلافاصله آنها را در فروش راهنمایی کند.

این به حذف بازگشت به سایت های دیگر کمک می کند و به شما اطمینان می دهد که سبد خرید به خرید ختم می شود. ثابت شده است که چنین شکل تماس فوری مانند این یکی از اقداماتی است که می توانید در فروشگاه خود اعمال کنید و بازدیدهای بیشتری را به خرید تبدیل کنید. تک پرداخت ماژول هیچ هزینه اضافی را متحمل نمی شود، شما فقط باید یک پرداخت را برای مجوز ماژول برای فروشگاه خود انجام دهید.

مشتریان شما یک گزینه تماس فوری از طریق پرکاربردترین ابزار تماس در جهان خواهند داشت. مشتریان شما نیازی ندارند که شماره تلفن شما را در لیست مخاطبین خود داشته باشند یا آن را به صورت دستی وارد کنند. تنها با فشار دادن یک دکمه، برنامه واتس اپ برای ارسال پیام های شما آماده می شود.


بدون محدودیت به قالب مورد استفاده شما و کاملا مستقل و سازگار با همه قالب های استاندارد
تنها ماژول با پشتیبانی کامل از امکانات پیشرفته WhatsApp Business برای کسب و کار شما

پشتیبانی از چند فروشگاهی و چند زبانگی
 کاملا بومی و ترجمه شده به زبان فارسی
پشتیبانی یک ماهه ماژول پس از خرید
سازگار با نسخه 1.6 و 1.7 پرستاشاپ

پیش نمایش ماژول بر روی پرستاشاپ

بخش کاربری (سایت)
بخش مدیریت
User: demo@demo.com
Pasword: demodemo

   به تصاویر محصول و امکانات این ماژول منحصر به فرد توجه نمائید

مشخصات فنی

پشتیبانی
یک ماه
واکنش‌گرا
بله
رنگ
چند رنگه
نصب رايگان
دارد
سازگاری
با نسخه 1.6 و 1.7 پرستاشاپ

تمایز پرستاشاپ فارسی و انتخاب ما با دیگر سایت های توسعه دهنده

توضیحات جامع در این لینک

- ما هیچ محصولی را بر خلاف دیگر سایت های خدمات دهی پرستاشاپ کد نمی کنیم

- بدون نیاز به هیچ افزونه ای در هاست مشتری نظیر دیکدرها که باعث کاهش سرعت لود سایت می شوند

- هیچ یک از محصولات ما چه قالب و چه ماژول بر خلاف دیگر سایت ها هیچ کپی رایت اجباری ندارد

- بدون تغییر در هسته پرستاشاپ به دلیل کد شوندگی محصولات سایت های دیگر

- تحویل کد سورس محصول و قابلیت تغییرات توسط شما

- پشتیبانی و خدمات پس از فروش 24 ساعته توسط تیکت

- محصولاتی از برترین طراحان دنیا با بهره وری از آخرین فناوری روز دنیا

- دارای لایسنس و حق بهره برداری توسط خریدار

- سازگاری با اکثر نسخه های پرستاشاپ و به روز رسانی برای نسخه های آینده در صورت وجود

نقدی ثبت نگردیده است

شگفت انگیز هفته