.

.

وب سایت رزرو هتل راه اندازی کنید

وب سایت رزرو هتل راه اندازی کنید

پیش نمایش از سایت هتل

وب سایت رزرو هتل را در مدت چند دقیقه با QloApps راه اندازی کنید. QloApps وب سایت هتل زیبا و کاربر پسند و SEO دوستانه را راه اندازی می کند. QloApps به شما امکان می دهد با کمک تصاویر ، فضای داخلی هتل ، اتاق هتل و امکانات آن را به نمایش بگذارید. علاوه بر این ، این یک پلتفرم واحد است که به هتل امکان می دهد نرخ ها ، مالیات ها ، در دسترس بودن ، چندین زبان و ارزهای مختلف را مدیریت کند. با استفاده از رابط کاربری جذاب ، کاربر نهایی می تواند ظرف چند دقیقه اتاق هتل را رزرو کند.

تصویری که نمای جلوی QloApps را نشان می دهد.  نحوه نمایش وب سایت رزرو هتل چگونه QloApps را نشان می دهد

مدیریت رزرو آنلاین

مدیریت رزرو آنلاین

با کمک QloApps ، رزرو آنلاین را بسیار کارآمد مدیریت کنید.

سیستم رزرو آنلاین QloApps یک مکان برای مدیریت تمام رزرو آنلاین و آفلاین هتل شما است. سرپرست می تواند از پشت میز QloApps از رزرو میز استفاده کند.

وقتی میهمان بدون رزرو در هتل قدم می زند. و نیاز به یک اتاق هتل دارد پس دیگر لازم نیست که شما یک ورود دستی انجام دهید یا به سیستم دیگری وابسته باشید در QloApps شما می توانید اتاق را برای مهمان در محدوده تاریخ مورد نظر خود رزرو کنید.

برای مدیریت رزرو آفلاین مدیر فقط باید به باطن QloApps بروید. سپس در زیر Tab Reservation Hotel و گزینه Book Now را انتخاب کنید.

پس زمینه QloApps نشان می دهد که چگونه می توانید رزرو آنلاین را انجام دهید

رزرو پرداخت جزئی

رزرو پرداخت جزئی

با کمک سیستم رزرواسیون هتل QloApps ، مشتریان می توانند با پرداخت مبلغ جزئی که توسط سرپرست تعیین شده است ، اتاق های هتل را رزرو کنند. مشتریان مجبور نیستند مبلغ کل آن را برای رزرو اتاق در هتل شما بپردازند. مشتری می تواند بخشی از کل پرداخت را از قبل پرداخت کند. و می تواند وضعیت رزرو را تأیید کرده باشد. آنها در زمان چک در هتل مبلغ لازم را پرداخت می کنند و سرپرست می تواند مبلغ تعیین شده را از باطن به روز کند.

مدیر می تواند این تنظیمات پرداخت جزئی را از باطن تنظیم کند.

  • به برگه سیستم رزرو هتل بروید
  • تنظیمات را انتخاب کنید و تنظیمات پیش پرداخت جهانی را تنظیم کنید.
  • اکنون می توانید پیش پرداخت یک نوع اتاق خاص را نیز در بخش فروشگاه فعال یا غیرفعال کنید.
  • مشتری می تواند گزینه پرداخت جزئی را در فرآیند پرداخت نهایی مشاهده کند.
  • پس از قرار دادن سفارش ، مدیر به قسمت سفارشات می روید. و سپس به سفارش مشتری و مبلغ مقرر که یکبار توسط مشتری پرداخت شده است به روز کنید.

دروازه پرداخت یکپارچه

دروازه پرداخت یکپارچه

QloApps از تمام دروازه پرداخت پشتیبانی می کند. ما درگاه پرداخت پرداخت پی پال را بصورت پیش فرض با QloApps ادغام می کنیم. پی پال محبوب ترین دروازه پرداخت برای پرداخت از طریق کارت اعتباری است. علاوه بر این ، پی پال دروازه پرداخت مشهور و قابل اعتماد در سراسر جهان است. این مشتری را تضمین می کند که معاملات وی در سایت رزرو هتل شما ایمن باشد.

Multirooms / هتل ها در یک سفارش

Multirooms / هتل ها در یک سفارش

QloApps یک ویژگی منحصر به فرد را برای کاربران نهایی فراهم می کند. اکنون ، کاربران می توانند اتاق ها / هتل های متعدد را با یک سبد واحد رزرو کنند. این ویژگی وب سایت هتل شما را کاربر پسند می کند. کاربران می توانند اتاقها را از تعدادی هتل در تاریخ های مختلف رزرو کنند. این امر وب سایت را به عنوان یک راه حل برای نیازهای مختلف کاربر تبدیل می کند.

به عنوان مثال - اگر کاربر می خواهد دو اتاق را از 31 دسامبر تا 2 ژانویه در مکانهای مختلف رزرو کند. کاربر می تواند یک اتاق را از یک هتل و دیگری از یک هتل دیگر در یک چرخ دستی اضافه کند و می تواند آنها را به صورت مشترک رزرو کند.

به همین ترتیب ، اگر یک کاربر بخواهد دو اتاق اما یکی را از 31 دسامبر تا 2 ژانویه و دیگری از 5 ژانویه تا 7 ژانویه رزرو کند ، کاربر می تواند این اتاق ها را در یک سبد واحد اضافه کند و آنها را به صورت مشترک رزرو کند.

قوانین بازپرداخت را مدیریت کنید

قوانین بازپرداخت را مدیریت کنید

مدیریت قوانین بازپرداخت مهمترین کار در هر سیستم رزرو هتل است. به عنوان برخی اوقات اتاق های مشتری مشتری اما به دلایلی مجبور به لغو یا تغییر سفر خود شده اند ، در این حالت شما به قوانین بازپرداخت احتیاج دارید تا ضمن بازپرداخت مبلغ ، هیچ عارضه ای رخ ندهد. با Qlo می توانید قوانین بازپرداخت را به راحتی مدیریت کنید. طبق هر نیاز خود می توانید به همان میزان قوانین بازپرداخت ایجاد کنید.

  • شما باید به برگه رزرو هتل بروید -> قوانین بازپرداخت سفارش را مدیریت کنید.
  • برای افزودن قوانین جدید اینجا را کلیک کنید.
  • ضمن افزودن قوانین جدید ، باید نوع پرداخت ، مبلغ کسر از مبلغ پیش پرداخت یا کامل رزرو و تعداد روزهایی را که قبل از آن مشتری بازپرداخت برای لغو رزرو را دریافت می کند ، تعیین کنید.

قوانین بازپرداخت صفحه


لغو سفارش

لغو سفارش

لغو سفارش با QloApps یک فرآیند آسان است. مشتری می تواند به راحتی درخواست لغو رزرو خود را به مدیر درخواست کند. برای لغو سفارش ، مشتری فقط باید از بخش "سفارشات" بازدید کند. در آنجا بر روی ترتیب سفارش آنها برای ارسال درخواست بازپرداخت کلیک کنید. هنگامی که درخواست بازپرداخت را ارسال کردید ، تا زمانی که مدیر آن را تأیید کند ، در انتظار است. حال ، وقتی مدیر درخواست درخواست بازپرداخت را تأیید / رد کرد ، وضعیت را مطابق با آن تغییر می دهد مدیر می تواند مبلغی را طبق قانون بازپرداخت بازپرداخت کند یا اگر مشتری مکرر باشد مشتری می تواند مبلغ کمتری را کسر کند و مدیر می خواهد از مشتری قدردانی کند.


جستجوی خردمندانه محل سکونت

جستجوی خردمندانه محل سکونت

Wise مکان جستجو برای در دسترس بودن اتاقها قابلیت اصلی هر سیستم رزرو هتل و رزرو آنلاین است. کاربران می توانند اتاقها را به عنوان بازدید کننده ، مهمان یا مشتری جستجو کنند. علاوه بر این ، کاربر می تواند اتاق ها را با توجه به شهر ، ایالت یا کشور جستجو کند. آنها می توانند هتل ها را در یک مکان خاص انتخاب کنند. و سپس می توانید در دسترس بودن اتاق ها بین تاریخ های مورد نظر در هتل مشاهده کنید.


توضیحات و بررسیهای مهمان

توضیحات و بررسیهای مهمان

بررسی ها و توصیفات مهمان در افزایش نرخ تبدیل وب سایت هتل شما بسیار مؤثر است. با QloApps می توانید توصیفاتی را که توسط میهمانان ارائه شده است در صفحه اصلی نمایش دهید. بالاتر از همه توصیفات اثبات اجتماعی خدمات خوب شماست. کاربران همچنین دوست دارند قبل از انجام رزرو در هر وب سایت هتل ، توصیفی را بخوانند.

مدیریت مالیات

مدیریت مالیات

QloApps دارای ویژگی های مدیریت مالیات است که به شما امکان می دهد تمام مالیات های شهری و ایالتی را بسیار آسان و کارآمد مدیریت کنید. QloApps به شما امکان می دهد مالیات بر نرخ اتاق خود اضافه کنید تا بتوانید هنگام رزرو اتاق آنها را به مشتریان تحمیل کنید. می توانید مالیات را برای هر اتاق بطور جداگانه اعمال کنید.


تغییر مکان اتاق

تغییر مکان اتاق

QloApps سیستمی است که از طریق آن سرپرست می تواند خواسته های مشتری را به راحتی برآورده سازد. QloApps یک ویژگی فوق العاده در هتل ارائه می دهد و به مدیر کمک می کند تا مشتریان بیشتری را به سمت هتل های خود جذب کند. این ویژگی زمانی قابل اجرا است که میهمان شما می خواهد اتاق اختصاص داده شده را تغییر دهد. با استفاده از این ویژگی ، مدیر می تواند با توجه به نیاز خود به راحتی اتاق را به مهمان اختصاص دهد.

به برگه سفارشات بروید -> ترتیب ترتیب مجدد اتاق را انتخاب کنید. در اینجا ، مدیر می تواند اتاقها را مجدداً تعویض کند و در صورت لزوم می تواند اتاق ها را تعویض کند.

تغییر مکان اتاق

اطلاع رسانی فوری ایمیل

اطلاع رسانی فوری ایمیل

مهمترین چیزی که مشتری برای پرداخت آن به صورت آنلاین پرداخت می کند ، دریافت نامه فوری برای تأیید رزرو آنها است. سیستم QloApps ما برای جلوگیری از هرج و مرج در بین آنها ، ایمیل فوری را به مشتریان می فرستد. به محض این که مشتری نامه تأیید را دریافت کرد ، اعتماد آنها نسبت به وب سایت افزایش می یابد. بنابراین ، با سیستم رزرو هتل ما ، می توانید اعتماد مشتری را به راحتی جلب کنید.

تصویری که نامه ارسال نامه از qloapp را نشان می دهد

مدیریت آمار

مدیریت آمار

مدیریت آمار ضروری است زیرا ما در عصری از آلودگی اطلاعات زندگی می کنیم و داده های اطراف خود را در اختیار داریم. تفکیک داده های مفید برای تجارت ما بسیار مهم است.

سیستم رزرواسیون و رزرو آنلاین هتل QloApps می تواند داده های زمان واقعی را برای دسترسی به اتاق ها به مدیر نمایش دهد.

مدیر می تواند سطح اشغال اتاق ها را به طور کامل اشغال شده ، تا حدی اشغال شده و خالی مشاهده کند.

مدیر می تواند وضعیت روزانه / هفتگی / ماهانه اتاق ها را با مدیریت تقویم در صفحه آمار مشاهده کند. و می تواند طبق هر شرایطی این آمار را برای هر هتل یا هر اتاق مشاهده کند.

مدیر لازم نیست به طور دستی آمار رزرو را به روز کند. این سیستم به طور خودکار از رزرو آنلاین یا رزرو که توسط مدیر با مدیریت مدیریت شده توسط باطن به روز می شود.

هنگامی که سرپرست هتل ها ، اتاق ها را تنظیم و تعداد اتاق ها را تعیین کنید ، سیستم ما در دسترس بودن اتاق ها را مدیریت می کند و آن را برای به روز رسانی های بیشتر با بانک اطلاعاتی هماهنگ می کند.

 

صفحه نمایش-مدیریت-مدیریت

چندین زبان و ارز

چندین زبان و ارز

QloApps از چندین زبان و ارز پشتیبانی می کند. اکنون می توانید مشتریانی را از کشور خود و همچنین سایر کشورها جذب کنید. هرکدام از مشتریان می توانند قیمت اتاق ها را به ارز خود مشاهده کنند و می توانند سایت را به زبان خودشان مشاهده کنند که باعث می شود وب سایت شما برای مشتریان قابل خواندن باشد. این به شما در افزایش درآمد کمک می کند و می تواند به شما در بهبود رده بندی هتل کمک کند.

واحد پول


اضافه کردن اتاق ها و هتل ها نامحدود

اضافه کردن اتاق ها و هتل ها نامحدود

QloApps نه تنها بهترین راه حل برای هتل های تکی بلکه برای هتل های زنجیره ای بزرگ است. QloApps به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از هتل ها را به وب سایت خود و در آن هتل ها اضافه و مدیریت کنید. می توانید تعداد انواع اتاق را اضافه کنید و آن دسته از اتاق ها می توانند تعداد اتاق داشته باشند.

هتل های شما می توانند در یک شهر ، ایالت یا کشور دیگر باشند و یا می توانید چندین هتل را در همان شهر داشته باشید. تمام هتل های خود را از یک سیستم واحد مدیریت کنید.

رزرو کاربر پسند

رزرو کاربر پسند

QloApps زندگی را برای مدیر و همچنین کاربر نهایی آسان می کند. کاربر نهایی می تواند اتاق هتل را با حداقل مراحل آسان رزرو کند.
کاربران می توانند اتاق ها را از طریق فرآیند پرداخت سریع رزرو کنند. کاربران مجبور نیستند از هتل های مختلف جداگانه رزرو کنند ، آنها می توانند به راحتی اتاقها را از هتل های مختلف در تاریخ های مختلف در یک سبد واحد رزرو کنند. این باعث می شود وب سایت شما کاربر پسند باشد.


بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی موتور جستجو باعث افزایش بازدید سایت رزرو هتل در نتایج موتور جستجو می شود. می توانید برچسب ها و توضیحات متا را مدیریت کنید تا موتورهای جستجو بتوانند به راحتی وب سایت شما را جستجو کنند. این باعث افزایش ترافیک در وب سایت هتل شما می شود که می تواند درآمد بیشتری برای شما به ارمغان آورد.

صفحه نمایش-SEO


اشتراک خبرنامه

اشتراک خبرنامه

با ارسال خبرنامه از وب سایت خود ، مشتریان خود را به روز کنید. QloApps اشتراک خبرنامه را برای کاربران فراهم می کند. به طوری که آنها می توانند آخرین اخبار مربوط به وب سایت های هتل شما مانند پیشنهادات فعلی در وب سایت رزرو آنلاین شما ، اتاق های جدید اضافه شده به هتل شما و بسیاری موارد دیگر را بر اساس گزینه های شما دریافت کنند. کاربران می توانند با تهیه آدرس ایمیل خود به راحتی در خبرنامه ها مشترک شوند.

 

موضوع پاسخگو

موضوع پاسخگو

امروزه کاربران تلفن های هوشمند و تبلت را بر روی دسک تاپ و لپ تاپ ترجیح می دهند. و به همین دلیل یک وب سایت باید نسبت به اندازه صفحه نمایش پاسخگو باشد. QloApps به تمام صفحه ها پاسخگو است. کاربر می تواند هتل ها و اتاق ها را از هر مکانی بدون توجه به سیستم مورد استفاده خود بررسی کند. صرف نظر از دستگاه مورد استفاده کاربران ، سیستم رزرو یکسان خواهد بود. اگر SEO استراتژی بازاریابی شماست ، سیستم دوستانه موبایل یا سیستم پاسخگو بهترین راه حل برای شماست.


قوانین موجودی

قوانین موجودی

با کمک QloApps ، می توانید به سرعت دسترسی اتاق های هتل خود را برای یک محدوده تاریخ خمشی مسدود کنید.

می توانید رزرو اتاق هایی را که تعمیر و نگهداری هستند ، غیرفعال کنید و یا هتل موقتاً رزرو را انجام نمی دهد.

قوانین قیمت گذاری

قوانین قیمت گذاری

آیا می خواهید در مناسبت های مختلف و یا طبق فصول ، قیمت های مختلفی را برای اتاق ها تعیین کنید؟ خوب ، با ویژگی های چند قیمتی ویژگی Qloapps ، هم اکنون می توانید قوانین مختلف قیمت را ایجاد کنید. اکنون قیمت ها را طبق تاریخ های خاص ، آخر هفته یا روزهای خاص و محدوده تاریخ تعیین کنید.

نقشه های Google

نقشه های Google

نقشه های Google به مسافران کمک می کند تا به هتل شما برسند. اطلاعاتی مانند آدرس هتل ، شماره تماس ، بررسی ها و زمان هتل را در اختیار شما قرار می دهد. از طریق آن ، مشتریان شما به راحتی می توانند هتل شما را کشف کنند. بزرگترین مزیت استفاده از آن در وب سایت شما این است که مشتریان شما را راهنمایی می کند تا با راهنمایی های مناسب به هتل شما برسند.